• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
pa kaj je tako suho da ti treba kamen na plugu da bi išao u zemlju....:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
pa kaj je tako suho da ti treba kamen na plugu da bi išao u zemlju....:scratch

Sve je samo ne suho haha...ma znas da sam vozio zemlju u polje pa je malo zatapano...a i nije se skroz odmrznulo...pa da malo lakše ide dola sam stavio kamen
 
B

BAGERISTA

Guest
A tu sam ja cijelo vrijeme...ne stignem ni pisat ove maškare me dotukle

Ti u maškarama bija,,,,,,,,,:p:pja mislija da si oša,,,na odmor opet..
A vidin toma dobija protu uteg odzada,,da se bolje zore....(bit če od onega bagera ča je ravna zemlju)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A moram se i ja malo "maškarat"...sada je 40 dana odmora...a to je da ide malo lakše nutra...hhahahha da se ne pati..haha
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav Krumpironja

sad sam pregledao slike od oranja i primjetijo sam, nažalost plug ti nije dobro naštelan,taj plug je jako dobar,samo ga treba poznati,pošto nije tvoj,nego ga povremeno posuđuješ od susjeda naravno da ga ne poznaješ.problem je u tome da je previše opičen,oreš samo sa špicom,a nije dobar ni nagib.
 
B

BAGERISTA

Guest
E moj krompironja,,,,pa ti si doša pravi frezolomac,,,,,,,,,,;):lol::lol:
Ništa ključe u ruke,,,,i delat,,,,rasklapat,i načinit..nema ti druge.8)8)

Ali shvati jedno,,,u svaken delu,,ima koristi i nekada nažalost štete...:blackeye:blackeye
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
a što učini crni krompirić,pa kako si to uspio,jesi opizdio po kamenu ili je već bila načeta pa si je dokrajčio...:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
EEEE...a opizdio sam u kamen i to u živu sten...dosta je jako lupilo jer mi je na volan skos napravilo...i nado sam se da nije pukla..siso sam da vidim dal je čitava i bila je ja krenem dalje napravim 2-3 metra i vidim da je ona ostala tamo...a ja popzdio skoro se onesvjestio...nemožeš ni zamislit kako mi je bilo
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo sta se kod mene radilo ovih dana....











I ovo sam preoro samo da nemoram frezat tu dolazi pesa za moje buduće kokice...






Toliko od mene... :D
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Je je, kriza je. Nadajmo se da prestane, več je trebala i eto je tu ponovo. A dobro, za takve kakav si ti, što voliš radit i imaš što radit, za takve je malo manja kriza :D ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ča si osta čorav na jedno oko...:?
Vidim i poli tebe idu radovi bez greške.....toma dere,,,,,ti skupa s njim....

Šta je gotova freza ili,,,jesi nabavio dijelove..


Je ono stari,,,ili dido,,na trečoj slici,,,,,ili pak neki susjed..:p:p
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A taj audi jos nije izaso u masovnu proizvodnju se je ostalo na prototipu :D

A vidis bageru sve neke pizdarije...a puklo je jbg moram novu kipit,jos me nije zvao ovaj kome sam je odpeljo na popravak...- a ono je susjed-vlasnik
 
B

BAGERISTA

Guest
Nadajmo se da neče koštat puno..........:(:(

Jel zadovoljan susjed..:D:D,treba bi bit..
 

Najnoviji postovi

Na vrh