• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

B

BAGERISTA

Guest
Izgleda da je bilo tisno........:mrgreen::mrgreen:ili koja
dephtf.gif
viška..
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
oho,super napravljeno,jednostavno i dobro
odmah sam dobio volju da sebi napravim takav hehe..
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eto, počeo dečko sa izradom priključaka :D , nek te dobro služi.
A vidim ima i izboljšanje na traktoru, nosač za toplink.
A onaj originalni, između gornjih poliga hidraulike, taj ti nije bio dobar?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hvala jozef...nije bas tak jednkstavno stari i ja smo se dobro naseksali sam dok smo plugove krivili...

Petre Hvala,taj nosac je napravio prijasnji vlasnik kolega isaopek
 
B

BAGERISTA

Guest
E moj druže,,,,ti se hitija u delanje raznih skalamerij,,,a ja ni izmirija ono ča si pita,,,,,,skroz zabija...:madmana::madmana:šta češ,,,,jednostavno drugega dela po glavi ima,,i eto,,,vidim ti več sve riješija,,..

Jesi zadovoljan,,,,s plužičima,,,jedino,,neznam dali previše vise prema naprid..:shock::shock:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma nema veze bageru snaso se ja =D namjerno sam napravio da tako vise jer su to plugovi i za sasit i za nagribat....neotežan radi lijepu brazdu za sadit a za nagribat cu stavit deda gore...i kad se zakopaju do kraja onda su ravni...barem sam ja tako zamislio
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro,,je kako je krenulo,,,javija bi ti do vrimena za vadit..:mrgreen::mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kaj nemaš lasersko navođenje da ti redi ispadnu malo ravnije,ili drmni prije jednu ljutu za mirnu ruku...:roll:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
hehehe Krumpironja,da si gledao ravno ispred sebe,a ne plužiće,redovi bi bili ravniji,neznam zašto,ali to pali kod mene...hehe
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
hehehe Krumpironja,da si gledao ravno ispred sebe,a ne plužiće,redovi bi bili ravniji,neznam zašto,ali to pali kod mene...hehe

da nije gledao kakvu zgodno susjetku preko zidića....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Bit če da je pasala nika teta pored njive,,,pa lagano još malo vitar puše,,,,a pošto je velika kabina i sam traktor,,,nosi u stranu...........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hehehe Krumpironja,da si gledao ravno ispred sebe,a ne plužiće,redovi bi bili ravniji,neznam zašto,ali to pali kod mene...hehe

hahah a i meni se tako čini jer nemogu gledat iza i vozit napred :D

da nije gledao kakvu zgodno susjetku preko zidića....:lol:

ma evo sve vrvi od zgodnih susjeda heh

MIslim da je zidić previsok, osim da se digne pa da ima viši položaj za gledanje :lol:

heheheh a jbg sta vise to sigurnije..

Bit če da je pasala nika teta pored njive,,,pa lagano još malo vitar puše,,,,a pošto je velika kabina i sam traktor,,,nosi u stranu...........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

heheh pa i je puhalo je malo morti je i od toga
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
dovoljno je da pogledaš samo malo iza sebe i već si otišao u krivinu :blackeye
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ali mene to tako smeta ja sam rušio sve svece...popizdio sam dva brazde sam dva puta proso ali opet nije bilo dobro
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
da i još što je najgore u tome kako ispadne prvi red tako ispadaju i ostali,koliko god se trudio da ih poravnaš neide...jel tako? hehehe
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Krumpironja zar nisi mogao nabavit stare konjske plugove ogrnjače jeftino i jako dobro nebi se sa tim toliko mućio....
 

Najnoviji postovi

Na vrh