• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
svaka ti čast na trudu,,,,imas jebenu volju,,,,samo nemoj ta te neko prevari pa ti uzme zemlju nakon dvi godine kad je uredis :axe:
 
B

BAGERISTA

Guest
Neka se ugledaju mnogi na njegov trud i delo....:supz::supz:

Ja mislim da bi mu,,,,se s gusincima(stršljeni) sanjalo...mada su ljudi došli prokleti do boli..:x:x:mad:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Nema se ča reč,,,,nego da si okrenuja do kraja poljoprivredi,,;),,,svaka čast,,,,e ovo se zove pomalo,zemlju sredit,,,za ovo treba imat konjske živce,,,a volju do neba..:shock::shock:

ma necu se jako puno oko toga zaje..preorat cu nadam se da cu do druge godine nabacit tanjuraču za moga i onda protanjurat i sadit frezu necu ni koristit ako je zemlja plitka

Zaboravio si dodati ,,i traktorić marke audi,, :lol::lol:

Ovo krumpironja otima zemlju od majke prirode i pravi oranicu od 300 kvadrata :rolfer::rolfer: NHF krumpironja,bio sam na Krku i znam šta tamo znači i 100 kvadrata koje možeš obraditi...pozz

a kod nas ni nema puno obradovioga

svaka ti čast na trudu,,,,imas jebenu volju,,,,samo nemoj ta te neko prevari pa ti uzme zemlju nakon dvi godine kad je uredis :axe:

neče ne ovi neče ovi su moji...neče valjda brat brata
 
B

BAGERISTA

Guest
Ki če kega ki ne svoj svojega,..............:shock::shock:

Specijalista sam za tanjurače,,,,,,,:rolfer::rolfer:,,,
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Jel to ideš sa traktorićom it Krasa u Vrbnik,pa to baš i nije blizu,,,,
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ki če kega ki ne svoj svojega,..............:shock::shock:

Specijalista sam za tanjurače,,,,,,,:rolfer::rolfer:,,,

heheh jooj kako bi volio imat jednu

Jel to ideš sa traktorićom it Krasa u Vrbnik,pa to baš i nije blizu,,,,

ma prazan sam dole za 30 minuta od kuće do ovog polja...a na nazad nakrcan 35-40 nije tako strasno neidem često pa mi nije bitno...
 
B

BAGERISTA

Guest
Dereš,,,,ti s njim,,,,..

Jel ima puno kamenja di si čistija,,,,,,,,,kako ti se čini---:!::!:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a zavisi ovdje u polju u vrbniku je "černa" zemlja tamo nema puno skoro nista a sva druga polja imaju pun k i jos malo zato mi je tanjurača zanimljiva jer joj kamenje ne smeta a razbije grude nakon oranja
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim ja da dobro znaš mijesto....8)8)

A kamenja je sigurno,,,,,,,,,....:rolleyess::rolleyess:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Kako tako dobro znas moja susjedna sela?? Ima da ga rica ima kamenja ali u vrbnicom polju je bela zemlja a ovo je prema risika tamo je černa zemlja
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Kako tako dobro znas moja susjedna sela?? Ima da ga rica ima kamenja ali u vrbnicom polju je bela zemlja a ovo je prema risika tamo je černa zemlja

Napisao sam već da sam bio tamo,sjećam se da imaju 2 vrbnička polja jedno malo na početku doline i onda jedno znatno veće i puno puno vinove loze.Bio sam i kod Katunara radio neke štenge od kulira (žlahtine ko u priči a ja ne pijem vino :oops:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidiš kako je svijet mali.......:drinkers::drinkers:
Zašto ne piješ vino..?',,ako smijem pitat.:shock::shock:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Vidiš kako je svijet mali.......:drinkers::drinkers:
Zašto ne piješ vino..?',,ako smijem pitat.:shock::shock:

Pa u stvari ne pijem nikakve alkohole osim pive i tu i tamo čašicu šljivovice,valjda zato što ovdje raste šljiva i narod pravi rakiju od šljive a tamo se uzgaja vinova loza pa se prave i piju vina.Geografske razlike valjda.
 
B

BAGERISTA

Guest
Moguče,,,,,,,,,mada se stvarno na našem područiju dere vino najviše....:partyman::partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Krompironja!
Volim pogledat tvoje slike, stalno ima nešto novo u tvojoj temi, radi se dosta, to vidim.
Sredit češ ti to novo polje, u to sam siguran jer imaš volje.
Goldoni ti se sviđa, hehe, dobar je sigurno.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dobro je dobro to izboljšanje.
Ovako to stoji kod mene ;)

18547347.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hehhe znam da imas ti to na svome pa sam stavio i ja na svoga samo ja imam običnu bocu,puno je praktičnija,a ja nisma imo kamo ga stavit nego tu di je...mogu ti reč da je vožnja odmah udobnija hehe =D
 

Najnoviji postovi

Na vrh