• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ova je boca bila za probu i za slikanje. Posle toga prošle su svašta od boce kroz ovaj nosač, i konzerva stane unutra. Malo hoda tamo vamo ali ne ispadne.

Montirao si gde si mogao, fino je da je pri ruci i da se može u vožnji B.P. prihvatiti bocu. A udobnost, he he :), sigurno je bolja.
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidin ja počele se boce zavišat po traktoričima,,,,,samo ko su pune.......:mrgreen::mrgreen:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hmmm,pitam se šta je u tim bocama??????:scratch:finga:
Nedaj bog da je kakovi alkohol.....:partyman:
Mora da je rezerva goriva za nuždu.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja počeja gledat,,,:shock::shock:,,pa ča je naš krompironja još jenega tomu dopelja,,,,,a to od prijatelja traktorić........:lol:
Nači posa ste odradili skupa..

Šta su iste ove dvije tomice,,,ili je žuti jači..:scratchmore bit malo brži jer on nema dodatnu opremu,,,,,,BOCU..:lol:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Mogao si i sačekati sa ovom prvom slikpom da prođeš ove dvije zgrade pa uslikati onda da se vidi GP i novi konzum i možda junior kamen ako je još tamo,da se malo podsjetim..:partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ja počeja gledat,,,:shock::shock:,,pa ča je naš krompironja još jenega tomu dopelja,,,,,a to od prijatelja traktorić........:lol:
Nači posa ste odradili skupa..

Šta su iste ove dvije tomice,,,ili je žuti jači..:scratchmore bit malo brži jer on nema dodatnu opremu,,,,,,BOCU..:lol:

Hrheh ma ja ako bi kupovo jos jednoga onda bii uzeo seriju 8 a zuti je 420 malo slabiji a i sporiji dok ga vozi moj lega gahha

Mogao si i sačekati sa ovom prvom slikpom da prođeš ove dvije zgrade pa uslikati onda da se vidi GP i novi konzum i možda junior kamen ako je još tamo,da se malo podsjetim..:partyman:

Hehe a jbg da si ranije reko...ma GP je stavio fasadu a drugo ti je sve isto
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ljetovao sam prije rata par godina u Korniću, a kupali bi se na Dražici (ako se dobro sjećam, bi san mitji) u Krku i kartali magarca u šumici iznad plaže..:supz::lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
E heheh vidis kako je svijet mali ipsada da je pol foruma barem jednom bilo u krku..hehe i danas ti je sve isto ista šumica ista plaža :D
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
E heheh vidis kako je svijet mali ipsada da je pol foruma barem jednom bilo u krku..hehe i danas ti je sve isto ista šumica ista plaža :D

Ako odeš s traktorom u tu šumicu, moglo bi je nestat..:mrgreen:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo za Božić sam ga bio opro za uskrs obnovio farbu,naručio naljepnice mozda i bide uzgledo dobro?



 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,vidim i novo oko je došlo,,,,,sprid..
ča si skida pa farba,,ili proša samo ovako,,,
ziv9lv.gif
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Lipo,,,,vidim i novo oko je došlo,,,,,sprid..
ča si skida pa farba,,ili proša samo ovako,,,
ziv9lv.gif

Ne. Ne,sve sam ja skido pobrusio mako staru naljepnicu i onda pofarbo,sada cekam naljepnie i bit ce za 5
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema,,,,vidim ja ti se baca u dotijerivanje...............:drinkers::drinkers:

Jesi riješija ono za kokoše..:!::!::!:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Dobro izgleda ovaj plug,neizrađen kao da je dosta stajao,neka te dugo i dobro služi.Poznata mi ova žlica:rolfer::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh