• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

B

BAGERISTA

Guest
E ovo se zove več,,,delo,,,,,,,,,svaka čast...:supz::supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
E gotovo je zi delon na malo duže vrime...Tomica mora na servis...tema zaključana =/
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A mjenjač..točnije ključ a onda ce se vjerovatno i druge stavri sredit...u mjenjaču i van mjenjača
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
A mjenjač..točnije ključ a onda ce se vjerovatno i druge stavri sredit...u mjenjaču i van mjenjača
da to mu je velika mana taj ključ kod mene je vec 2 puta otiso al sve je kod kuce prominuto ,,,skupo je to rastavljati u servisu
 
B

BAGERISTA

Guest
J....mu,,,ma....r,:mad::mad:,,pa da čovik ne more malo uživat,:supris:,,i reč,,,evo dela san i zadovoljan,,san,,nego odmah i ono malo šoldi ča zaradiš da se utuče u želizo......:madmana::madmana::madmana:ža mi je,,,krompironja,,,,,,,,,jer mi je krivo da čoviku ki dela,,,,,pojde vajk znopak,,,,ima još dečki mladih na forumu,,,ki delaju,,,,ali lako ih pobrojiš,,...


Ajde riješit češ,,,pomalo,,,,,,,ali sad kad delaš to,,,odmah vidi sve ča je za zamijenit,,,,i jednom sklopi,,,,kako spada,,,jer ako fušariš,,,doj če jopet do ovega..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
A čudno je kako se to čovjeku hoće desiti baš kada ne treba,,Prošle hevte ja vidim da mi mf ne radi baš kako treba kad ono prije 20 godina pukla glava motora pa je neki majstor to lijepio i držalo evo do sada i sada popustilo i počeo mješat ulje i vodu i sad sam upotrazi za nekom glavim za taj motor i šta reći,,,,,,,,krumpironja glavu gore bitno da je čovjek živ i zdrav.:partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
da to mu je velika mana taj ključ kod mene je vec 2 puta otiso al sve je kod kuce prominuto ,,,skupo je to rastavljati u servisu

E ma ako nemas bas nekog znanja ni alata ni prostora za tako nesto nema druge

J....mu,,,ma....r,:mad::mad:,,pa da čovik ne more malo uživat,:supris:,,i reč,,,evo dela san i zadovoljan,,san,,nego odmah i ono malo šoldi ča zaradiš da se utuče u želizo......:madmana::madmana::madmana:ža mi je,,,krompironja,,,,,,,,,jer mi je krivo da čoviku ki dela,,,,,pojde vajk znopak,,,,ima još dečki mladih na forumu,,,ki delaju,,,,ali lako ih pobrojiš,,...


Ajde riješit češ,,,pomalo,,,,,,,ali sad kad delaš to,,,odmah vidi sve ča je za zamijenit,,,,i jednom sklopi,,,,kako spada,,,jer ako fušariš,,,doj če jopet do ovega..

A jbg toliko posla i sada je noro crknut poludit cu...ma lova nije prroblem neg mi sve stoji SVE!

A čudno je kako se to čovjeku hoće desiti baš kada ne treba,,Prošle hevte ja vidim da mi mf ne radi baš kako treba kad ono prije 20 godina pukla glava motora pa je neki majstor to lijepio i držalo evo do sada i sada popustilo i počeo mješat ulje i vodu i sad sam upotrazi za nekom glavim za taj motor i šta reći,,,,,,,,krumpironja glavu gore bitno da je čovjek živ i zdrav.:partyman:

a jbg to je peh

nije ključ skup al je problem samo rastavljanje

E a sta sam ja reko hehhe

ajoj, nema potrebe za toliko panike..,kupis kljuc zamenis i vozi:supz:

Naravno za nekoga ko zna nije problem ali za nas smrtnike...jbg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ča su ispomoč popša,,,dok se tvoj ne napravi...
To su tvoje,brajde,,(loze),,ili?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ide ti bolje nego oranje....:mrgreen:

hahha a sada bis reko da mi oranje neide.. :D
Ča su ispomoč popša,,,dok se tvoj ne napravi...
To su tvoje,brajde,,(loze),,ili?

Nisu moje od rođaka a to ja malo da ubijem dosadu a i dobro mi dođe ovak malo preselit se na drugi traktor
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Eto kad već nemogu radit s mojim tomekom barem mogu riješit poslove koje moram s goldijem...





i jedan video...u svoju obranu cu samo rec da je tesko vozit s jednom rukom haha =P

http://www.youtube.com/watch?v=K3DezXmMlv4

i kako ide goldoni u usporedbi sa tomom?

ovakvog goldonija ima od žene deda i mislim da će uskoro biti na prodaju.pošto nemože više raditi.pa ako neko bude zainteresiran ja ću javiti kad bude.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
i kako ide goldoni u usporedbi sa tomom?

ovakvog goldonija ima od žene deda i mislim da će uskoro biti na prodaju.pošto nemože više raditi.pa ako neko bude zainteresiran ja ću javiti kad bude.

A čuj ipak je ovo talijan..ima normalni kardan,brži je,bolje sređena sredina...a bolji je,ovo je ipak vise za profesionalnu upotabu tomo je vise za viken seljake nesto ko ja :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo danasnjih radova..s deponatorom smo gnojili oko trsa...e onda smo ga puknuli,previse se zakopo pa je puko,jbg odpeljali smo ga kod meganičara istoga di je i moj pa sam mu malo dvoriste sliko...nadam se da cete prpoznat i moga :D







ovaj ima zanimljivo sređeno 3T kopčanje i ima hidrauliku na blatobranu


Jedan u malo lošijem stanju ali se popravlja...i ostalo po dvoru










Eto toliko...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa ovaj mehaničar ne stigne popraviti kolko mu vi dovedete. Vidim da ima posla dosta, a možda on radi polako pa se zbog toga nakupi. Kad če tvoj biti na redu, koji je broj dobijo? :roll: Znam da ga težko čekaš.

A što ste slomili na Goldoniju?
 

Najnoviji postovi

Na vrh