• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Uhhh........ovo oranje.........ti imaš dobre živce :rolfer::finga::partyman:

A čuj ipak je to ledina...livada kako očeš ovo je samo prvo oranje tako da...imam vremena ne živaca hahha i ja sam bio lud pred kraj sam vuko brazde samo da završim

bogami delalo se..... a goldoni,najbolje da ga ti ostaviš doma....hehhe:supz::supz:

A ma ja sam vjeran mome tomi ipak je moj toma u malo boljem stanju...a i nije neka velika razlika i goldoni ima svojim mana...još me rame boli
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Boli te rame????????:) Jesi li ti to pogurivao goldija kad zapne ??????:rolfer:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
nisam nikad orao sa takvim traktorom i takvim plugom, al šta se nebi taj plug mogao nekako malo bolje podesit:scratch Primjetio sam da se brazda slabo prokrene, sva ova trava koja je bila na površini većinom i ostane na površini a ona bi se trebala zaorat u brazdu. Vidim da si to poslije frezao ali opet ta trava ostane na površini.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Boli te rame????????:) Jesi li ti to pogurivao goldija kad zapne ??????:rolfer:

Ručica od hidraulike mu je s lijeve stane ispod sica -.- ee jos sad sam blokan...gledas preko desnog ramena plug nagnut na lijevu stranu da možeš dignut plug i s desnom vozit... popizdil san

nisam nikad orao sa takvim traktorom i takvim plugom, al šta se nebi taj plug mogao nekako malo bolje podesit:scratch Primjetio sam da se brazda slabo prokrene, sva ova trava koja je bila na površini većinom i ostane na površini a ona bi se trebala zaorat u brazdu. Vidim da si to poslije frezao ali opet ta trava ostane na površini.

Lijepi traktor i veliki plug...da trebal bi plug više uzimat ali sam namjerno smanji zahvat pluga da ide dublje jer mi nije bitno bilo kako okreče jer sma isti dan pofrezo...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Danas sam bio u polje di imam krumpir...hmmm hmmm nesto mi slabo ide jedva se vidi


I konačno da vas upoznam s projektom kokošar...dakle jos se radi ali lagano se završava dede baš šaluje ploču...





 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
a bog te vidio...pa to je bunker,za taj kokošar ti stvarno treba građevinska dozvola :rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A čuj ako želiš kod nas imat kokoše moraš i imat bunker jer inače če ti lisica sve uzet ono šta ne uzme lisica će ona ptičurina...i nije to sve još dolazi kavez na to da lisica nemože skočit nutra... :p
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovo je isto,,,ko i kad je HUSEIN,,:lol:,,ima bunker,,,mada te kužim zašto..

A kod mene kumpir u punom,,,,,sijaju,,,,dela ko proklet..reste li ga reste,,,,,,,,,ja mislim da če pred kraj sedmice past,,i prvo frezanje.....
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ovo je isto,,,ko i kad je HUSEIN,,:lol:,,ima bunker,,,mada te kužim zašto..

Ajde barem netko

A kod mene kumpir u punom,,,,,sijaju,,,,dela ko proklet..reste li ga reste,,,,,,,,,ja mislim da če pred kraj sedmice past,,i prvo frezanje.....

A maa ja nisam jako presretan s mojim...ja imam jos vremena do frezanja
 
B

BAGERISTA

Guest
Poslikat ču sutra pa češ vidit,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ode se lipo redi vide......
 
B

BAGERISTA

Guest
Neče,,,,,,,,,nego če od muke njegov zrest...:lol::lol:samo da more frezat,....:p
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma oče vraga...ja nemam sreče s krumpirom nadam se da ce druge godine u drugoj zemlji bolje zrast
 
B

BAGERISTA

Guest
Ki nima u krumpiru,,ima u zidariji......:mrgreen::mrgreen:šala.........

Ala glavu gori,,,pa ni sve tako črno,,,,,,,,,,,,bit če vidit češ,,,,,samo ča jke još hladno,,malo,,,,,,,,,forši si ga prerano stavija..
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Mladi kolega , SRETAN TI ROĐENDAN puno zdravlja i sreće . Živio ti meni 100 godina :partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan rođendan,,,,i nek bude sve više sexa,,,,,,,,,,,,,a i više šoldi..,,,i trdo sprid...
35aiujr.jpg
 
T

Todi

Guest
Sretan rodendan i sve najbolje :partyman::partyman::partyman::gitarist:
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
imenjače sretan ti rođendan!!!!! navrati do Krka da vidiš stroj i popijemo piće....:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh