• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Sretan rođendan,,,,i nek bude sve više sexa,,,,,,,,,,,,,a i više šoldi..,,,i trdo sprid...
35aiujr.jpg

Od mene isto,,ŽIVIO,,,,:partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Mladi kolega , SRETAN TI ROĐENDAN puno zdravlja i sreće . Živio ti meni 100 godina

Hvala kolega...

krumpirić,sretan roćkas.....:partyman:

OOOO mtddiććć hvala i tebi

Sretan rođendan,,,,i nek bude sve više sexa,,,,,,,,,,,,,a i više šoldi..,,,i trdo sprid...
35aiujr.jpg

OOO bageru...a kako je rkenulo seksa neče falit(ako me traktor ovako nasatvi jebavat)

Sretan rodendan i sve najbolje

Hvala kolega

imenjače sretan ti rođendan!!!!! navrati do Krka da vidiš stroj i popijemo piće....:partyman::partyman:

Hvala prijatelju...a prit ću jedan dan samo da nađem vozača do tebe

sretan rođendan i sve najbolje :partyman:

hvala kolega

Od mene isto,,ŽIVIO,,,,:partyman:

Zahvaljujem se

sretan rođendan i sve najbolje :partyman:

Hvala prijatelju
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Sretan rođendan i sve najbolje!;)

Pazi da ti zidarska žlica ne ostane u kokošinjcu..:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
:lol::lol::lol:
xgljcn.gif
rodila se
dno6s9.jpg
prema žlici..:rolfer:

Ne sekiraj se imat češ novog tomn sad,,,kad se vrati s operacije....
 
G

GROF

Guest
., sretan TI rodjendan moj mladi forumski prijatelju u najbolji godina! ...

., živi i uživaj, dobro se zabavljaj, jednom se živi, Sretno! ...

., Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hvala još jednom svima...evo bager se spomenuo moga bolesnika...danas sam ga bio vidit...ni dobro ključ potrošen i još neki zupčanici...ručica je imala lufta pa e radila sranja nutra...tako da ce doč novi zupčanici ne svi ali par njih da,novi ključ,i nova ručica,zglob će stokarit ima puno lufta,volan će popravit jer ima lufta,i ventile na motoru malo podesit jer se čuju...onak malal generalka rečeno je da je motor dobar da ga nema potrebe otvara...toliko o tomi...danas sam počeo pripremat sljedeče polje za oranje...eto toliko za danas













 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
prije svega sritan rođendan i sve ti najbolje zelim prije svega ZDRAVLJA a ovo drugo je sve manje bitno i doci ce s vrimenom ,,,,moram te pohvaliti u kakvim uvjetim pravite oranice a kod nas njiva nemozes s tomom izaći po mjesec dana i ne obrađeuje se a onaj ko hoce kao ja nedaju a najveci je razlog ljudska pokvarensot i strah da ce drugi zaraditi,,,,,jednom rjeci govna od ljudi :lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
prije svega sritan rođendan i sve ti najbolje zelim prije svega ZDRAVLJA a ovo drugo je sve manje bitno i doci ce s vrimenom ,,,,moram te pohvaliti u kakvim uvjetim pravite oranice a kod nas njiva nemozes s tomom izaći po mjesec dana i ne obrađeuje se a onaj ko hoce kao ja nedaju a najveci je razlog ljudska pokvarensot i strah da ce drugi zaraditi,,,,,jednom rjeci govna od ljudi :lol:

Hvala...ma ovo je super ova stabla ide sva van s plugom....trebo si moje polje vidit,fkt šuma

Sve najbolje

Hvala kolega
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Danas sam ga odlučio malo oprat,kad njegov vlasnik neče ja ču :D









Jučer sam malčiro,danas i sutra orem...najviše volim kad orem na dva kotača :D









Eto toliko sutra vise..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Nema mira...dok god ima posla nema mira...ima zimu da odmara
jos ovu ce godinu tomek biti u mojim rukama kasnije neki ozbiljniji stroj jer dopizdi kad ne ides s traktora po 10 dana a s dobrim trakotrekom odradis za 3 dana uz to i uspara mi novaca i naj bitnije vrimena :gitarist: zelja mi je kad dignem koji hektar uzeti agrotrona 100ks i piči miško :weedman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma meni su dosta ovi ispod 30 ks...ovo oranje traje ovako dugo samo zato sta je ovo ledina pa tesko ide a i žila ima
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma nije to uopče teško ide dosta brzo,lijepo i duboko ma super ja i onak nevolim velike trakore sve iznad 2 cilinda mi nije fora
 

Najnoviji postovi

Na vrh