• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

B

BAGERISTA

Guest
Lipo,.,,,,,,,sad su dva na popravit,,,,,,,,,,,,,ajde napravit čete vi to,,,več,,,,..
Kad je tvoj na redu......:shock::shock::shock:,vidim da i mehaničar ima dela..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Pa jeli ostao ijedan ispravan traktorić na otoku,ako je ti ga ne diraj da nebi i on završio kod ovog majstora :axe::rolfer::rolfer::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
ahhahahahahaaaaa,,,ala na,,,,sad si mu reka,,:lol::lol:još kad pročita,,,
qziu0j.gif
ima da ga infarkt,,,,
sb0c8z.gif
:axe:

Za njega je samo CAT
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
E pa ovaj mehaničar ne stigne popraviti kolko mu vi dovedete. Vidim da ima posla dosta, a možda on radi polako pa se zbog toga nakupi. Kad če tvoj biti na redu, koji je broj dobijo? :roll: Znam da ga težko čekaš.

A što ste slomili na Goldoniju?

A čuj jedini majstor u mjestu gdje svaka kuća u prosjeku ima traktor...a ma na deponatoru smo polomili osovinicu koja vrti nutra da se ne zaštopa...

Lipo,.,,,,,,,sad su dva na popravit,,,,,,,,,,,,,ajde napravit čete vi to,,,več,,,,..
Kad je tvoj na redu......vidim da i mehaničar ima dela..

a moj bi trebo danas bit rastavljen..nadam se nebi me čudilo da ne bude a reko mi je da ce sta prije ja sam mu reko da mi je hitno...

Pa jeli ostao ijedan ispravan traktorić na otoku,ako je ti ga ne diraj da nebi i on završio kod ovog majstora :


hahha ovo ti i nije neka fora...salim se hehe a jbg nisma ja kriv za sve :D

ahhahahahahaaaaa,,,ala na,,,,sad si mu reka,,:lol::lol:još kad pročita,,,
qziu0j.gif
ima da ga infarkt,,,,
sb0c8z.gif
:axe:

Za njega je samo CAT

hahahah mislim na caterpilar ili?
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ne,nisi ti kriv za sve,,,samo za traktoriće....a kako li se onaj vlasnik goldija osjeća...:rolfer: :partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ne,nisi ti kriv za sve,,,samo za traktoriće....a kako li se onaj vlasnik goldija osjeća...:rolfer: :partyman:

Ja sam mu reko da ja kardan predug..on je bio uporan i eto mu ga sad
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
J....mu,,,ma....r,:mad::mad:,,pa da čovik ne more malo uživat,:supris:,,i reč,,,evo dela san i zadovoljan,,san,,nego odmah i ono malo šoldi ča zaradiš da se utuče u želizo......:madmana::madmana::madmana:ža mi je,,,krompironja,,,,,,,,,jer mi je krivo da čoviku ki dela,,,,,pojde vajk znopak,,,,ima još dečki mladih na forumu,,,ki delaju,,,,ali lako ih pobrojiš,,...


Ajde riješit češ,,,pomalo,,,,,,,ali sad kad delaš to,,,odmah vidi sve ča je za zamijenit,,,,i jednom sklopi,,,,kako spada,,,jer ako fušariš,,,doj če jopet do ovega..

slažem se u potpunosti...taman kad malo šoldi staviš na bandu evo ti pride neki problem i opet sve u železo...pa majku mu staru dokle tako?:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde čekamo zelenka,,,,,,,,,,,,da nam dojde,,,jopet,,,,če on orat i delat,,,kaji veliki..:supz:
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
A to ni san bog nezna ima gužve ali moj ima prednost :D...kad ce slike tvojeg?

a poslikal san ga sad samo triba nać vrimena za kako bi grof rekal pokeljit te slikice,ali bit će uskoro....:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Jučer navečer sam dopeljo goldija doma,danas završio oranje,pofrezo i posio lucernu...cijeli dan za volanom i nije neki gušt...ugl sad ce bti par dana kod mene dok ne dođe tomica..

Evo usporedba pluga....moj se može pokrit s ušima =( ali dobro je to šta i ja mogu na svoga tomicu kačit ovaj plug...
















Evo ga uparkiran na mjesto moga tomeka,nadam se da se neče ljutit..spreman za nove radne pobijede!


Video oranja
http://www.youtube.com/watch?v=r4Sm8z6RZ40

Video frezanja
http://www.youtube.com/watch?v=jb7SH_Cz5t4
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

e naradio si se ti dobro vidim.a da nije gušt cjeli dan za volanom to znam jer sam i ja danas frezao duuuugooo:prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,,na delu,,,,,,,ljepo odrađeno,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a ča reč za plug,,nego da se ga ima ča vidit..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ajde dobro sad,ne padaj u očaj,bitno je da i ti možeš reći da imaš traktor..... i...
plug...:lol::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
e naradio si se ti dobro vidim.a da nije gušt cjeli dan za volanom to znam jer sam i ja danas frezao duuuugooo:prayer:

A jaaoo kod mene sunce upržilo sreća da nije bilo suho pa nije prašilo...a brate nikada kraja prvo oranje...ides ides oreš pol sata a ne maknes se metar -.- lud sam bio

Svaka čast,,,,,na delu,,,,,,,ljepo odrađeno,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a ča reč za plug,,nego da se ga ima ča vidit..

ma plug je super srića da ga moren kačit na moga

Ajde dobro sad,ne padaj u očaj,bitno je da i ti možeš reći da imaš traktor..... i...
plug...:lol::partyman:

hahahah traktor nemam a plug mi mali :D
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Vidim na videu da ti je oranje bila prava zajebancija, težko se oralo. Trebal si nači neke lance pa mu nabiti gore to. A znam da je kod vas njih težko nači pošto nemate baš neke jake zime i pri tom sijega. Gume na Goldoniju nisu više baš nešto pa... Vjerujem da bi mu sa lancima to išlo puno bolje.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Uhhh........ovo oranje.........ti imaš dobre živce :rolfer::finga::partyman:
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
bogami delalo se..... a goldoni,najbolje da ga ti ostaviš doma....hehhe:supz::supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh