• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo slike od oranja od jučer





Evo i operacija "Bunker" lagano se privodi kraju


YO-šta mai...sve reperi






Moje radno mjesto...


I da nebi mislili da ja samo radim...znam i ja uzivat


A dok smo se mi mučili...moja stara je oprala zvjerku spremna je za lov na komade :D

 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,,,,,,,,,,,,i poli tebe se operacija (bunker),,,lagano privodi kraju,.,....
Ovo moreš slobodnio iznajmit u vojne svrhe..:mrgreen::mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Aaa radilo se!:prayer:
Nema šta, kad stara opere auto, ima da se lijepe k'o muhe na šajbu..
Jel u Džunglu ili Crossroads?:gitarist::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Lipo,,,,,,,,,,,,,,,i poli tebe se operacija (bunker),,,lagano privodi kraju,.,....
Ovo moreš slobodnio iznajmit u vojne svrhe..:mrgreen::mrgreen:

Hhahah a ko kaže da ja to ne gradim tajno vojne svrhe... =P

Aaa radilo se!:prayer:
Nema šta, kad stara opere auto, ima da se lijepe k'o muhe na šajbu..
Jel u Džunglu ili Crossroads?:gitarist::partyman:

A svagdje pomalo! samo da znas da cross- vise nema,sad su tamo plodine srušili su ga
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Danas sam odpeljo goldija nazad doma u VB,nesto malo sam imo za pofrezat,nesto sam baco gnoj sutra ce bti vise...ostalo mi je i za frezat i za gnoj bacat... :D





I bio sam do mog bolesnika,jos je u kusima i sumljam da će doč ovaj tjedan doma
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači,,,,,,,,,još je ovaj kod tebe,.....ajde ako niš drugo,barem imaš s čim delat..
Ča je s tvojim di je zapelo.............:scratch:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Nači,,,,,,,,,još je ovaj kod tebe,.....ajde ako niš drugo,barem imaš s čim delat..
Ča je s tvojim di je zapelo.............:scratch:scratch

A zapaleo je kod tokara...danas je 1.maj pa gospoda ne rade...mislim da neče bit nis od ovog tjedna :(
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo danas sam frezo...opet do škura :D evo par slika i moje nove prinove...doč če doma zajedno s tomekom...u paru :D







Malo su ogladnili pa su svratili na žabice


IIIIII evooo je...kosa-GRAMIP...prava je :DDD
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Reka sam ja lipo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,još malo i sve mašinerije ima da bude kod tebe,....;)sad grablje i preša,,,i eto kompleta....

Kod ove kose pripazi na pločice kuda kliže nož,,,,,,da su dobre,,ne izderane,,,da se trava ne podvlači,,,i ima da bude pokošeno,,,,na cenat......

Svaka čast,,nek te dugo služi,,,i bez greške...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
I pazi na kamike,par puta mi je u strižnu kosu uletio kamen pa mi otkine pola zuba......čestitke i nek te dobro služi :partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Reka sam ja lipo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,još malo i sve mašinerije ima da bude kod tebe,....;)sad grablje i preša,,,i eto kompleta....

Kod ove kose pripazi na pločice kuda kliže nož,,,,,,da su dobre,,ne izderane,,,da se trava ne podvlači,,,i ima da bude pokošeno,,,,na cenat......

Svaka čast,,nek te dugo služi,,,i bez greške...

Ma uz takve kolege nema zime... :partyman:

I pazi na kamike,par puta mi je u strižnu kosu uletio kamen pa mi otkine pola zuba......čestitke i nek te dobro služi :partyman:

Hvalaaaaa!! hehhehh
 
S

staffmen

Guest
jel ova kosa 130 zahvata?

Kaj budes kosio s njom?
Jel mozda nabavljas ovce??:mrgreen:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
jel ova kosa 130 zahvata?

Kaj budes kosio s njom?
Jel mozda nabavljas ovce??:mrgreen:

Mislim da da,ako nije onda je 120...
Pa šta nisi vidio koliko djeteline sam posijo...neeee nema sanse ovce nikada

evo danas bio do polja čak i nije tako loš još malo pa cu ga nagribat
 
S

staffmen

Guest
ako je noz 17 zuba trebala bi biti 130 ko kod mene na mtk.

Djetelina? :scratch: Kaj zeceve nabavljas?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ako je noz 17 zuba trebala bi biti 130 ko kod mene na mtk.

Djetelina? :scratch: Kaj zeceve nabavljas?

Je 130 je ... ma koji zečevi prevrti par stranica moje teme nazad sve ces vidit ;)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo sad sam došo...velika prometna...usro sam se ko nikada...u sudaru je auto isi ko sta ima moja dobra frendica...i baš iz tog auta nisu mogli izvadit vozača....srečom HVALA DRAGOME BOGU nije ona...ali ovako se u zivotu nisam treso imam samo jednu sliku nevidi se nista ali po broju vatrogasaca se može zaključit da nije mala stvar....razlog sudara velika brzina

 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ovo je neki zavoj i još je tu na desnoj strani ovo drveće pa je smanjena vidljivost pa noć i još brzina i onda belaj.....nažalost...nadam se da nije niko..ono najgore
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde bitno,,,da niko nije pustio život.........
Nema mladi lete i to je činjenica,,,,,,,a ceste su groblje,,,,a auti idu svi ko blesavi..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A da hvala bogu niko nije strado...danas sam bio do polja s djetelinom lijepo napreduje...okopo sam krumpir u mome malom vrtu...i bageru sliko kuruzu...











:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh