• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Baš mi je bezveze bez razloga...ono ne privlače me veliki traktori...i ovak nebi mogo nista s njima...kad stavim na goldonija frezu moram gledat tal cu uc na ulozu od laznika -.-
Za moj kraj tomica i godldoni,suženi carraro,ferari..i ti mali su ok sve veliko je sranje
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Baš mi je bezveze bez razloga...ono ne privlače me veliki traktori...i ovak nebi mogo nista s njima...kad stavim na goldonija frezu moram gledat tal cu uc na ulozu od laznika -.-
Za moj kraj tomica i godldoni,suženi carraro,ferari..i ti mali su ok sve veliko je sranje
oni su vrhunski do par tisuća kvadrata al da ulazis u njivu od 5-6 hektara,,,,,samo dopizdi i tomek u manjim parcelama od cirka pola hektara
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hhahha največa u kojoj sma ja radio je oko 2000 ova sta sam je oro s mojim prije nego sta sam ga na servis odpeljo...ma sasvim dosta je meni tomica
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Malo kasno ali svejedno.
Želim ti sretan rođendan i nek si zdrav da možeš i dalje raditi kako si započeo. :supz:

A vidim da se Goldoni penje, nije mu lako. Tu mu nebi ni lanci pomogli za koje sam ti pre neki dan savetovao.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Malo kasno ali svejedno.
Želim ti sretan rođendan i nek si zdrav da možeš i dalje raditi kako si započeo. :supz:

A vidim da se Goldoni penje, nije mu lako. Tu mu nebi ni lanci pomogli za koje sam ti pre neki dan savetovao.

Nema kasno...uvije navrijeme hvalA! a zakučio je žilu i od muke se digo :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ja neznam stavrno...gdje griješim...znam da ja zabranjeno psovat na forumu ali ovih zadnjih mjesec dana mi se desilo više ********* nego cijeli ****** život...koji ***** da rardim s ovim ******* traktorima da ne ******** svakoga koga uloim u ruke...





Ali onda sam uzeo kompresor napumpo gumu i iso orat...sve sam preoro dana vratio se po frezu ponovo napumpo gumu i uspio završit.

Evo sve preorano


A ovako izgleda sve pofrezano...kada sam savršio frezanje


:D
 
S

staffmen

Guest
e vidis to ti je tak....
Mene isto pocelo jebat.

Stari ostao bez posla, problemi su sve veci!
poceli radovi doma ameni se podrapala guma na mtk-u. Treba nova.
IZgorio dihtung ispod glave, i to treba novo. (ajd to nije tak skupo), al moras kupit cijelu garnituru brtvi.
Kuplung trebam raskopat jer je izgleda uslo prasine i svakakvog sranja unutra.

A da ne pricam da je u 3mj bila registracija za auto. Meni se treba otplacivati maturalno. A nikak da krene nesto.:madmana:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A ma dobro kod mene nema finaciskih problema mene samo jebu ovi problemčiči koji grickaju živce
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema krompironje delaš,,,,,,,,li ga delaš ti cilo vrime.....:supz::supz:
Vidim sad delaš s ovin drugin,,,,,,,,,,,,,,,,još češ se na njega priviknut,,,,,,,,,,,pa zabit zelenka peljat..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Nema krompironje delaš,,,,,,,,li ga delaš ti cilo vrime.....:supz::supz:
Vidim sad delaš s ovin drugin,,,,,,,,,,,,,,,,još češ se na njega priviknut,,,,,,,,,,,pa zabit zelenka peljat..

Mah mogu ja sve...bolje s ovim neg da trošim svoga...sada kad dođe če bit ko nov :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Hahhahahhaha dobar si,,,a imaš i pravo..:lol::lol:da svoga šparaš,,,,,,,,,,više če odmarat..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
to ti je tako @krumpironja, kolko sam ja sranja imal prošle godine nemogu se svih ni sjetit pa smo preživjeli. Najprije bratu crkne auto, par tisuća popravak, onda se on ženi,,,pa ja imam tehnički na svom autu,,, kupim traktor i drugi dan mi pukne poluosovina na njemu:madmana: onda opet bratu crkne auto jer prvi puta nije bio dobro složen, starom pukne zupčasti remen na autu jer je bio lijen promijenit ga kad je kupio auto, na drugom traktoru najprije crkne alnaser pa onda akumulator. Vjerojatno je bilo još nekih sitnijih kvarova al to više i ne brojim.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači tebe kad krene,,,,,,,,,,,,jednostavno krene,,,,,,,,,,,,,,,,,,,e prika moj,,,nemoj mislit da nas druge neide,,:roll::?,a nekima možda još gore nažalost,,:cry:,,,glavu gore i ideš nmaprijed,i ne misliš na te stvari,,nego samo na ono ča si zamislija da treba načinit..:supz::supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo slika kako izgleda ono polje koje sam jučer frezo


i slike polja koja sam danas oro,ovo nije za mene ovo je za susjeda...









Nažalost nemam slike kad je sve preorano kasno sam počeo pa sam mo mraku završio sutra cu stavit..
 
B

BAGERISTA

Guest
Kad stiže traktorić.......:supris:

Vidin ja taj poli tebe nema odmora,,,,,,,,,oreš siješ,,,,pa doj češ do mora tako ko nastaviš...:mrgreen::mrgreen:
Lipo odrađeno..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dečki.. to je sve taktika. Kad završi sav veći posao, onda će doć' njegov Tomo. Ipak ga je šteta odmah upregnut, svog složenog i servisiranog..:lol::lol:

Pozdrav na Krk!
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Kad stiže traktorić.......:supris:

Vidin ja taj poli tebe nema odmora,,,,,,,,,oreš siješ,,,,pa doj češ do mora tako ko nastaviš...:mrgreen::mrgreen:
Lipo odrađeno..

A treba bi ga složit u srijedu barem je tako reko...znači da bi u subotu mogo doma...a ovaj tjedan goldoni ide nazad na odmor...samo nezanm koji dan,ja sam sve završio s njime,ovhih sam dana razoro preko 6000m3

vidim ja upregnu si ti goldoni-a nedaš mu niti da se ohladi....:supz:

heheh nema odmora!

ne smeta mu ni šuplja guma...:mrgreen:

je pa če....sve šuplje se da zapunit hehheh :D

Dečki.. to je sve taktika. Kad završi sav veći posao, onda će doć' njegov Tomo. Ipak ga je šteta odmah upregnut, svog složenog i servisiranog..:lol::lol:

Pozdrav na Krk!

hahha isitina istina...dans nema vise poslova za mene stavit ću slike kad ploču završimo
 

Najnoviji postovi

Na vrh