• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

B

BAGERISTA

Guest
Odlično složeno..........:partyman::partyman:
Ma ki se ljuti,,,,,,nema zime,,,,niš se ne sekiraj,,,,dok je tipkovnica cila sve je pod kontrolom...:lol::lol::lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Evo slike od pred 2 dana krumpir je *_* hehhe





Bio danas do kokica malo ih pustio da šeću...imaju dosta mjesta




Danas sam bio pofrezat jednome dva reda trsi...i dosta za danas.







JJOOOOJ skoro sam zaboravio...pa danas sam naso PRVO jaje hahha =P

 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
...nemam nikakvoga blaga ja osim kokoši to kosam pa prodam ili trampam za nes...mljeko,sir...kako kada...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Poduzetan dečko:) pošto prodaješ sijeno, ako nije tajna?
i koliko si platio kosu?

A zavisi zadnju prikolicu nisam naplatio jer čovjek ima okretač sijena pa čemo se dogovorit...kosu nisam platio nego je odradio =P
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
:lol:Samo jedno jaje...:scratch za mjesec dana...:lol::lol: tim kokicama nešto fali...
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
fali im staža....bit će jaja uskoro za izvoz.....sad si još zečeve nabavi!:gitarist:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Raste moj krumpir več je u punom cvatu.....


Bio sam danas u VB prvo malčirat....a onda sam ja uzeo TV 826 i kultivator...a prijatelj je s goldonijem frezo....









I onda nakon kiše....selim na tv-a








dosta za danas ;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,604
auuu,al se praši kod tebe...
a gdje je tvoj tomek...:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh