• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Eto da se i ja predstavim zovem se Ivan več san duže vrime na forumu pratim sve imam mali traktor LabinProgres SS bit će slika,ja stalno nesto radim.





Od Priključaka imam:::::::

Plug za brazde i ogrnjivanje



I naravno i frezu.....



Plug za vadit krumpir




Željezne kotače....



IIIII veliku prikolicu




a ovo je moje malo polje!!!



ovih dana cu stavljat mrežu da mi divlje svinje i divljač nebi došli
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,,,,,......:partyman::partyman:,ali tebe več znamo:rolfer::rolfer:pa je red da te i pozdravvimo ko ostale:p
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
pozdrav krompironja,nisi jedini koji imaš problema s divljači.....znam kako je ti je to,moja kuća je blizo šume pa znam...ali nema mi lijepše kada se probudim ujutro i ugledam kroz prozor srne i zečeve kako pasu travu....
 
B

BAGERISTA

Guest
pozdrav krompironja,nisi jedini koji imaš problema s divljači.....znam kako je ti je to,moja kuća je blizo šume pa znam...ali nema mi lijepše kada se probudim ujutro i ugledam kroz prozor srne i zečeve kako pasu travu....

Ajme romantike...........,,,,,,:rolfer::rolfer:nemoj mi reč da si tako osiječajan...:mrgreen::rolfer::rolfer::rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
hahah lako zečeve i srne,to volim i ja ali pazi divlje svinja ti razruje sav krumpir cijelo polje ko da si baco ručne bombe vjeruj mi desilo mi se.Moj fredu Bagi najmjerno san napravio svoju temu da mogu stavljat slike sta radim i to ja najvise volim kadsa su slike nadam se da nisam jedini! sutra peljam pijesak bit će slika i ovaj tjdan stavljam ogradu pa cu sve to dokumentirat
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Ajme romantike...........,,,,,,:rolfer::rolfer:nemoj mi reč da si tako osiječajan...:mrgreen::rolfer::rolfer::rolfer:

dojde mi da suzu pustim....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Mekan u duši,,,,a tvrd u doljnjem dijelu.............:weedman::rolfer::rolfer::rolfer:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal na najbolji poljoprivredni forum!

., lipo TI je polje, dobre slikice ki čekamo još i još!!!..., aj Bog!, čitamo se...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
hvala Grofe i tvoje slike su fora bas san gledal kako pustis traktor da san freza..xD
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Eto danas san odpeljo materijal u polje sutra se slažu stupići za ogradu,



Krumpir raste....resteeeeeee...............



I još jedna za dušu
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
ti buš još malo pa nagrnjivao, a moj još nije ni provirio iz zemlje....
jesi dobro postavio ogradu,da ne bi imao ranu berbu....:lol:
pitaj u lovačkom društvu da li imaju one mirisne pjene,nešto kao pur pjena,za divljač...to daju kod nas,mislim da je besplatno..
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
ja sam monalisu več ogrnuo a jerla mi je jos mala.
ma nema toliko divljači neče divlja svinja uč ako nevidi sta je preko ovdje je jako veliki zid mi to zovemo gomila,a boli lovačko društvo k... za mene zvao sam lovce da dođu neka čubaju da ce doč svinje ma ih nista nema nakraju sna stavio mrežu i sada mene boli k... ako vidim lovca tamo srušit cu ga sa stabla
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
ne mora viditi svinja da bi došla,ima ti ona jako dobar njuh ko i sve divljači.....
samo bojim se da ti je mreža slaba zaštita..........
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
slikat cu danas pa ces vidit,stupići si stavljeni na 4 metra razmaka ima 15 stupića stupići su od cole,mreza je ona normalna pastirska s velikim rupama i sada kada je rastegnuta cu betonirat dolnji kraj da nemože s rogovima je dignut ali neče je dugnut jer su stupići betonirani pol metra u gomilu
 

Najnoviji postovi

Na vrh