• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kubota m128x

P

pixa93

Guest
moze li i neko reci svoje misljenje o tom traktoru.da li ga ima tko i kolika mu je cijena.nigdje nemogu nac cijenu.ja mislim da je u danasnja vremena to best buy traktor
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Nekako čudno definirat za best buy nešto, čime ne znaš cijenu. :mrgreen:
 
P

pixa93

Guest
a kazu da je oko 20 posto jeftinij i od ovih ostalih.pod ostale mislim na same mase deutz i te.a 20 posto je puno.




jel postoji neko da ima takav traktor
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Tehnika OK, no prenježno građen za svoju snagu.
 
M

MF3095

Guest
Lp.Idi na stranico komteh ili na kubota,pa ces sve pronaci.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Izvana traktor odličan, samo što u životu nisam vidio veliku Kubotu, samo one male u Prodetu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
slike iz gudovca

73d91795.jpg

b3892e58.jpg

754b0df9.jpg
 
P

pixa93

Guest
ja sam iz gudovca i nisam vidio taj traktor na sajmu.sramote
 
4

4fun

Guest
možda zato jer si iz gudovca pa nisi primjetio


nego kolka je cijena traktora ako netko zna
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
zna bogec vjerovatno posto kad smo bili na sajmu mnogo se muvao oko njega :mrgreen:
 
P

pixa93

Guest
ajde bogec javlja se zanima me


e a jel on ima odozada za kapcenje kugle ili ima ona oka za natakivanje
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
savoris kaže:
zna bogec vjerovatno posto kad smo bili na sajmu mnogo se muvao oko njega :mrgreen:

evo jedna pikčr slikao savoris, od tud zna da sam se muvao oko njega, imali smo foto sesion , ono plazio sam po njemu ko zadnja sponzoruša, i bilo je jebozovno 8)

cijena skoro ista kao i kod masseya ili deutza, neka sitna razlika, ništa drastično, oprema čak i jako slična, preglednost u traktoru je mrak, superiška, malo uske gume jer ih odaju blatobrani pogotovo prednji, kopčanje na kugle druga kategorija, klima, i sve ostale kefereke, mehaničko sjedalo, kompresor, iznutra traktor izgleda vrlo moderno i fino uređeno u svijetim bojama, taman za đubrene borovo čizmice

slijedi celebrity sponzoruša u explicitnoj pozi 8)

 
P

pixa93

Guest
bogec kaže:
savoris kaže:
zna bogec vjerovatno posto kad smo bili na sajmu mnogo se muvao oko njega :mrgreen:

evo jedna pikčr slikao savoris, od tud zna da sam se muvao oko njega, imali smo foto sesion , ono plazio sam po njemu ko zadnja sponzoruša, i bilo je jebozovno 8)

cijena skoro ista kao i kod masseya ili deutza, neka sitna razlika, ništa drastično, oprema čak i jako slična, preglednost u traktoru je mrak, superiška, malo uske gume jer ih odaju blatobrani pogotovo prednji, kopčanje na kugle druga kategorija, klima, i sve ostale kefereke, mehaničko sjedalo, kompresor, iznutra traktor izgleda vrlo moderno i fino uređeno u svijetim bojama, taman za đubrene borovo čizmice

slijedi celebrity sponzoruša u explicitnoj pozi 8)



cekaj ti oces rec da taj kinez kosta ko mase ili neki drugi u rangu od te konjaze.pa oni nisu normalni ako ga toliko cijene
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Nije ti to niti sluga MF-u ili Deutzu. Prije svega, ima lošu (prenježnu i neadekvatnu) prednju osovinu, poput Belarusa, dakle Z pogon a ne križevi i planetarni reduktor.
Motori su vrhunski, no mislim da je traktor za lakšu primjenu, prvenstveno preko kardana, a ne za teške zemljane priključke.
 
P

pixa93

Guest
ZJ kaže:
Nije ti to niti sluga MF-u ili Deutzu. Prije svega, ima lošu (prenježnu i neadekvatnu) prednju osovinu, poput Belarusa, dakle Z pogon a ne križevi i planetarni reduktor.
Motori su vrhunski, no mislim da je traktor za lakšu primjenu, prvenstveno preko kardana, a ne za teške zemljane priključke.
da da.znam dan ije lsuga mfu i deutzu i ostalima ali ako je u cjenovnom rangu sa njima onda je to katastrofa.to je traktor za manja gospodarstva ili za veca gdje bi samo orao i rotirao
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Ovaj u kojem je sjedio bogec je bio 88ks i koštao je na sajmu 38t €a od opreme jenimao sve što može imati osim prednji pto i hidraulik! mjenjač 36/36! Zgodan i sigurno kvalitetan traktor, jedino ta prednja osovina....čak je je i kabina, s obzirom da ju pravi mali japanac, prostrana i vrlo pregledna...
 
P

pixa93

Guest
ma prepuno ga cijene pa onda rade si kupim masea il classa koji su neusporedivi s njim
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Malo vise postovanja prema tom proizvodjacu :D ,citaosam da u komunalnoj bransi kotiraju visoko,Njemci govore samo rijeci hvale,ganacija i cijena je OK i sto pozeliti vise.
 

Najnoviji postovi

Na vrh