• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,931
Prekjucer su objavili da se pojavila macja kuga. Sve macke treba poloviti i pelcovati po nekoliko puta. Opasna i za ljude. Sve mi se cini da budu prosli kak i svinje.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,648
Danas sam zval veterinara kaj je došel i pocijepil mi mačke. Imamo ih tri. Odrasli su. Rekel je da je dosta cijepiti ih jedanput. Male mačiće treba cijepiti više puta.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,356
Pak netko pere lovu na naš račun...
Jel bu sad ovaj ministar i po mačke dolazil za kafileriju???
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,648
Misliš na hrabrog i mudrog ljubića? :unsure:

"Kažu da se jutro pozna, da je bolje, ovaj, krenuti od jutra jer ovaj povečeri večer je takva, međutim po večeri se dan pozna.
 
  • Like
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,648
Živimo u skupoj državi. Veliki državni aparat koji košta. Ali tu se ne špara jer je to sigurno biračko tijelo uz bakice i one koji vjeruju kaj im se na državnoj televiziji veli.
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,931
Sad pak u jutarnjem pise da niti macki koji su cjepljeni nisu sigurni tj. da cjepivo ne pomaze. Valjda je virus mutiral.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,786
Isto kao i sa nama, sa kronerom (pardon koronom)!
I sad jedno glupo pitanje! Kako cijepiti mačke koje nemaju dom, lutaju od kuće do kuće i ne mogu se uhvatiti?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,786
Da, ali povijest danas mnogima smeta i željeli bi ju zaboraviti ili izvlačiti samo ono što im odgovara!
A za budućnost mi je velika magla! :unsure:
 

Najnoviji postovi

Na vrh