• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,931
Zivite kao da ce sto godina biti rat, a pripremajte se kao da ce sutra biti mir. Mackima se gadno pise budu istrebljeni ko u Kini i Italiji. Pa narucujte kateringe.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,236
Ti si to rado sve kontra napisal.

A kaj se tice mačkov, da neko mojoj sestri kaže da joj mora eutanazirati mačke mislim da bi dobil krampa u grlo.
A i bome im ni ja nebi dal da prejdu putnu lesu (ogradu).
Tak da nek malo svi smire dozivljaje; i s svinjskom, i s macjom i s ljudskom kugom, zvanom lažna korona.

Inače, evo moje stare sivke, pokrila se s lupinom od kukuruza.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,786
Ove današnje mačke su na....mobitelima. Daš im miša, malo ga šutne, otrese zadnju nogu i ode!
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
885
Kod mene taj SuperCat više ne šljaka, ulovila su se tri miša i više nijedan, naučili su se ne prilaziti iako ih premještam i mijenjam mamce. Kupio sam 10 mišolovki, džaba krečio, što bi se reklo.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
Ja uopće ne stavljam mamce, samo ih stavim uza zid,jer se oni tako kreću
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,931
Kod mene uz cetiri macke jos moram postavljati zamke. Kad ulovim na zamku onda dam mackama. Ove misolovke funkcioniraju valjda samo dok su nove i na njima onaj orginal mamac.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,833
Imaš za kupiti te original mamce pa zamijeniš. Nisu skupi.

A ih kod nas u svim trgovinama u kojima imaju te supercat misolovke.

Ali da ti otkrijem jednu tajnu. Taj mamac je gusti kikiriki maslac. Kupi teglu i maži.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,833
Najozbiljnije

Based on peanut butter for a very strong attraction.


Kikiriki maslac s nekim zgusnjivacem da je otporan na transport i temperaturu.

Screenshot_2024-10-25-14-34-36-454_com.android.chrome.jpg
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,833
E da ih mogu naučiti da seru u neki wc ko mačke. Ja bi ih držao i kupao redovno da budu čisti.

Barem ne bi morao po kući skupljati ostatke hrane nakon djece.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,689
Ja imam 6 novih umiljatih kučnih ljubimaca
Kad mi više ne budu lijepi idu u hasufefer. Osim sivka....

 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,931
Daj ih stavi na temu kunicarstvo. Vec je ta stranica predugo neaktivna, a tako smo se lijepo svadjali, ovaj druzili. Ovdje bi te neki mogli optuziti da iskoristavas svoje kucne ljubimce u prehrambene svrhe.
 

Najnoviji postovi

Na vrh