• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Kučni ljubimci

Gle, po mojem je bolje lanac nego boks, inače nisu stalno na lancu, pustim ih 2 sata rano ujutro i 2 sata navečer i nekad i po danu, Rea i Micika su cijeli dan slobodne.
Kad se ogradim onda će biti slobodni.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Kučni ljubimci

hehe..zakon,e! Inače ,plodna voda i posteljica su jaako hranjivi,zato ih životinjske majke jedu nakon poroda,jer im povraćaju snagu..a i ova huskyca zna šta valja... hehe :D
 
S

sapat

Guest
Re: Kučni ljubimci

11.gif
Branko, svaka čast na fotkama i kratkom video isjećku, odlično...
 
B

branko

Guest
Re: Kučni ljubimci

abrkili kaže:
hehe..zakon,e! Inače ,plodna voda i posteljica su jaako hranjivi,zato ih životinjske majke jedu nakon poroda,jer im povraćaju snagu..a i ova huskyca zna šta valja... hehe :D

to joj nije prvi put samo sam ja danas bio tamo pa sam to i dokumentiral, inace đina je pravi fenomen od psa imam i jedan filmic kako se kupa u bivsoj djecjoj kadi (to je posebno obozavala za ljetnih vrucina) a majstorima na izgradnji stale stalno radi neke gluposti, kad su radili izmjeru i obiljezavanje terena napeli su okolo zicu i na nju stavljali papirice da se netko ne zaleti u nju a ona ih je uredno trgala dolje , bilo je ko u crticu radnik koji ih je stavljao gore nije uopce pratio sto se za njim dogadja i dosao je vec do polovice i pogleda iza sebe a ono nema papirica jer ih je đina odmah uredno skidala, a drugi put im je ukrala cijelu kutiju s cavlima za beton i bjez s njima a oni su je naganjali a kako su oni bolje bjezali za njom tako je brze bjezala pred njima i na kraju je sogorici (nju posebno obozava) donijela praznu kutiju a cavle je sve rastepla po travi. uglavnom ubrzo ih je naucila da sve sto bi njoj moglo biti zanimljivo pospremaju na njoj nedostupna mjesta. a da ne govorim o tome da ni jedna betonaza nije prosla bez njenih otisaka.

evo tog njezinog kupanja, taj dan nije bilo jako vruce pa je kratko trajalo ali ponekad je znala i po nekoliko minuta provesti u kadi

[youtube:0c692]2DGkwNagZ9s[/youtube:0c692]
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Kuæni ljubimci

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

medena :D kod nje ne prolazite ni sa kolicima kobasice :lol: :lol:
 
B

baca Iva

Guest
Re: Kuæni ljubimci

Od one Brankove haski kuje imaju ljudi puno toga nauciti!
 
S

sapat

Guest
Re: Kuæni ljubimci

zrine892 kaže:
evo TOMO...nazalost nema ga vise tri godine...mislim da su ga psi rastrgali...

možda je Tomo otišao na lječenje od alkohola :D
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Re: Kuæni ljubimci

ma samo vi pričajte ja sam holstein mačka

Obrisan neispravan link.

šapa mi je brža od fotoaparata

Obrisan neispravan link.

šiba sv.Nikole je trenutna zanimacija

Obrisan neispravan link.

bilo bi dosta igre

Obrisan neispravan link.
 
B

branko

Guest
Re: Kuæni ljubimci

kiki , nazalost preminuo prije deset dana od otrovanja u dvanestoj godini zivota (zapiknula mu se kost u grlu, ni veterinar mu nije mogao pomoci jer smo prekasno primjetili)

kiki.jpg


njegovo omiljeno mjesto za spavanje kutija za drva, bio je jako zimogrozan

kikivkutiji.jpg


kikica i dona kikica je stara 11 godina i zivi otrov za stakore a i nikog ne pusta u dvoriste

kikicaidona.jpg


dona podmladak koji smo si ostavili prije nego je kiki umro ,

dona.jpg


stara prezivjela je dva pregazenja auta (prvi put sam je hranio dva tjedna s izmiksanom hranom) , nema dva ocnjaka ali ipak strasan lovac obozava vrapce

stara.jpg


pantera

pantera.jpg


tockica

tockica.jpg


i na kraju pantera i tockica zajedno

panteraitockica.jpg
 
Z

zrine892

Guest
Re: Kuæni ljubimci

ova crna macka izgleda ko puma....

@SAPAT:da da...osao na liječenje....to sam i primjetio u zadnje vrijeme...taj macak nije ima skoro pola uha...skroz se tukao s nekim...a bogme i dobro je znao gristi...
 
Z

zoran

Guest
Re: Kuæni ljubimci

URL=http://imageshack.us] Obrisan neispravan link. [/URL]
Ivo, Joža i Đurđica (u pozadini Zoki)
 

Najnoviji postovi

Na vrh