• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,565
Bio je lonac 13l... Ono je nakon ručka što smo pregrabili 🤣🤣.


Pa koliko vi jedete? Moja djeca jedu ko termiti... Lonac ovaj nam je doza za 2 dana...
IMG-20240807-WA0007.jpeg
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,787
Moji su u nekoj međufazi kad ne jedu skoro niš. Sad samo čekam kad im se otpre kanta, to se bu s lopatom tovarilo
 

Frenki F3

Dobro znana faca
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
133
sirani u kolanu
Koja, Gligora? Ili ona manja, zaboravil kak se zove, Opg na istoj cestici kroz Kolan. Tam sam 2-3 put kupoval, vrhunski mi je okus bil. Kupuješ direkt i vidiš sireve u procesu proizvodnje...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,565
Baš u sirani gligora. Mislio sam bolje kupiti uz cestu, ali nisam bio pri cashu, a nisam znao jel primaju kartice
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,398
Kao i paška janjetina, kupljena kod Gline!
Onaj kaj smo mi dole ispekli prije par dana je bil Lički.....

Bil je s nama u društvu lokalac koji ih uzgaja i rekel je da je Lička janjetina najbolja i pital od kud je ovaj jer mu je baš fini.
Ja sam ispalil ko iz topa da je Lički (pošto je kolega kroz Liku išel dole).

I onda je krenula rasprava, ovaj pije more, ovaj jede trave, ovaj...... a ovaj je bogec bil iz lokalnog trgovačkog centra i baš im je bil slastan. Još slasniji kad su čuli da je Ličan.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,565
Grah po starom dalmatinskom receptu je danas na meniju..

Grah, kobasica, slanina, sušena rebra, dalmatinski lovorov list i paška sol...

To su stari dalmatinci jeli kad su uhvatili ribu i prodali ju turistima...

IMG_20240809_122113.jpg
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
194
Da je riba meso i vuk bi ronio... A da i citiram Richarda: od morskih plodova jedem samo sol...

Jesam dalmatinac ali ne jedem ribu toliko često, ode sve šta valja ide za restorane ili je preskupo, a na ribarnice uglavnom škovace iz hladnjače ili je toliko masna da mogu topit čvarke od nje :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,398
Svaka čast na volji za kuhanjem jela na žlicu kad si na odmoru (y)
Mislim tak smo i mi prije delali ali u zadnje vreme to obično bude nekaj na naglo.
Baš juče sam uzel hambiča i čevapčića za sljedeču turu odmora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh