• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
809
postaviti ču pitanje ovdje. neznam di bi bilo bolje.
znači radi se ljetna kuhinja. problem je u tome kaj je ta prostorija i kotlovnica u isto vrijeme. u njoj je peć na drva. za centralno. kada otvorim vrata na peči onda dim nekada uđe u prostoriju.
sused je napravil isto takvu kuhinju i gore je stavil napu ili mapu . mapa je kučne izrade. vrlo je lijepa iz aluminiskog lima. izgleda kao naopačke okrenuti tratur sa ventilatorom u sredini i cijev ide kroz strop van. samo je problem kaj je on metnal slab ventilator (valjda iz peveca).
imali netko kakva iskustva i kakav bi ventilator preporučili?
Aksijalni linijski ventilator cijevni V100 VK01
gledam malo ovu stranicu i ovo mi izgleda ok samo neznam koliki mane treba protok (m3/h).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
U jebote, kaj ti se rešetka raširila kad se zagrijala pa su još i ražnjiči stali na nju
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,750
A ćevapi,, nema ih,,, za mene roštilj bez ćevapa,, ko zensko bez sisa,, ili ko selo bez osnovne škole,,:ppozdrav:


Iskreno sam ih zaboravio kupiti... 😅.. Da nije bila nedjelja poslao bi ženu u lidl po banjalučke..
 

Najnoviji postovi

Na vrh