• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz - 2015

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: Kukuruz 2015

Upravo tak. Kad imaš sa nekim dugoročnu i korektnu suradnju znaš sa sigurnošću da budeš dobil najbolju cijenu tak da me cijena kod njih najmanje brine.
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Re: Kukuruz 2015

Dobro dečki dok dobijete cijene objavite ja ću isto staviti po kojoj ću uzeti!Znači količina ,rabat sve!
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Re: Kukuruz 2015

Oni nisu normalni s izlaznim cjenama,a kasnije kad krene sjetva i malo prije sjetve onda ih mozes naci za cca 900kn..stvarno ne vidim logiku u takvom nacinu poslovanja..umjesto da je kontra..
Pioneer na razini prosle godine,nisu dizali cjene nista samo su uveli neke nove sorte u prvu cjenovnu dok su neke druge hibride dali u druge cjenovne skupine...
 

Husar

Novi član
Tu od
30 Sij 2015
Poruka
6
Re: Kukuruz 2015

Za cash je dekalb ove godine jeftiniji i od pionira i kwsa. Pitajte u poljocentru, po klas, kod pavlaka... Raspitajte se ljudi.
 

Husar

Novi član
Tu od
30 Sij 2015
Poruka
6
Re: Kukuruz 2015

87 kn force 20 puna doza za vrcu od 50000. I tu su najeftiniji. Treba se raspitat :)
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Re: Kukuruz 2015

I ja trebam Mesurol ali ga neces naci. Mozes kupiti samo tretirano sjeme i to naravno upitnom dozom...
Ja sam probao u Hr, Bih, Srb ali nista.
Jos trazim alternativu.
VAZNO: Nemojte kupiti "Mesurol" bijele boje u Bih, jer mu je djelovanja ravno svetoj vodi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Re: Kukuruz 2015

deckimkoliko je dekalb cijena malo se raspitival pa mi nudili 50000 zrna za 1200 kuna...pa mi izgleda puno

dekalb nikak nemože bit ta cjena u poljocentru je najskuplji a krece se oko 900 i nest kuna, makar vjerujem da ce u trecem mjesecu za vrijeme sajma biti i jos jeftiniji jer zbog situacije sa gorupom svima su ostale velike zalihe.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: Kukuruz 2015

RWA, mesurol je 63 kn + pdv, za 25 000 zrna znači tretiranje žičnjaci plus još jedno tretiranje repelent za ptice
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: Kukuruz 2015

I ja trebam Mesurol ali ga neces naci. Mozes kupiti samo tretirano sjeme i to naravno upitnom dozom...
Ja sam probao u Hr, Bih, Srb ali nista.
Jos trazim alternativu.
VAZNO: Nemojte kupiti "Mesurol" bijele boje u Bih, jer mu je djelovanja ravno svetoj vodi.

Javi se predstavniku RWA za tvoje područje i dobit ćeš mesurol sa propisanom dozom.
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Re: Kukuruz 2015

Javi se predstavniku RWA za tvoje područje i dobit ćeš mesurol sa propisanom dozom.
Mislis da bi mi prodali sam mesurol? Ili njihov kukuruz tretiran? Posto ja imam sav kukuruz kupljen.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: Kukuruz 2015

NIsam znal da imaš kukuruz već kupljen. Ne vjerujem da bi ti prodali samo mesurol.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Re: Kukuruz 2015

jel se tko raspitival za Macho 70ws lani ga se dalo nabavit litra za 1500kn kaj je za 25 paketa kaj je tretman ujedno i za žicnjake i za ptice a tretiranje ispada 60kn po paketu. aktivna tvar mu je imidakloprid i ko se malo bolje kuži u to zna da od toga nema ničeg boljeg. :icon_super:
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Re: Kukuruz 2015

Placao si 1500 kn za 1L Macho???
Posteno su te izlevatili,moze se nabavit za 900-1000kn,barem prosle god
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh