• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz - 2015

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: Kukuruz 2015

Ja isto sve rwa...chapalu,dubox,futurix,bergxxon....adonis si sijal mozda chapalu?dubox?kak su se pokazali

Nisam sijal dubox i chapalu. Prošle godine sam imal prosječan prinos na 110 ha 10,5 tona, s time da sam imal 20% jako loših parcela di mi je voda stajala i 2 ha još nisam pobral. Futurix i berxxon su bili fenomenalni , u prosjeku su imali oko 14 tona po ha .

Kupujem ga prek njihivog zastupnika za ovo područje Matije Speveca.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Kukuruz 2015

Dalo bi se raspravljati o kvaliteti tog zrna kao i onog pobranog prije snjega. Da možda nije 100% zdravo, sigurno nije ali su znale i prije biti takve godine pune vlage, sunca.... pa nitko nije spominjao toksine ovakve, toksine onakve.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Re: Kukuruz 2015

Pa kaj vam je ljudi, to budo nečije životinje pojele i nečija djeca pila tako mljeko i jela takva jaja, da o mesu ne pišem.

Ko ima zemlju koja nije najpogodnija za kukuruz nek sije ranije hibride tako da se pobere u pravo vrijeme.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,143
Re: Kukuruz 2015

ove godine se sije provjereni domaći sortiment osječkih kukuruza 403,drava i možda malo 378 za ranu silažu vlažnog zrna
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Kukuruz 2015

Pa kaj vam je ljudi, to budo nečije životinje pojele i nečija djeca pila tako mljeko i jela takva jaja, da o mesu ne pišem.

Ko ima zemlju koja nije najpogodnija za kukuruz nek sije ranije hibride tako da se pobere u pravo vrijeme.
Ovu (2014) godinu baš i nije nebo pitalo koji je hibrid. Svako malo je negder nešt plivalo!
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Re: Kukuruz 2015

Poslal mi je...i narucil sam sve...i gnojivo...jedino za sredtsva cekam
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: Kukuruz 2015

ja sam kuruzu isto narucil ali nisam ga ni pital za cjenik, rekel je da bu poslal ali nikak da dojde. Ako ga imaš na mailu daj mi please pošalji na mail
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: Kukuruz 2015

kolko vidim to su iste cijene kak i prosle godine. jedino je obečal veći rabat dati
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Re: Kukuruz 2015

Naručujete a ne znate cijenu????Glupost!Ako ima ko kakav cjenik od pionera nek objavi!
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Re: Kukuruz 2015

kolega kad z nekim radis duze znas da te nebu zeznul...i da bu dal dobre cijene...a od rwa ak se neveram je bilo oko 100 kuna po vrecici manja cijena nek tu kod mene u poljoprivrednom ducanu...a kaj se tice pionera oko 500 kuna vrecica...
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Re: Kukuruz 2015

Godinama radim s istim trgovcem al svake god.drugčiji rabat, a cijene osim bc nema još nikakve malo smiješnih bc-a i nešto malo kws!Pionera i dekalba još ništa ne zna!
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Re: Kukuruz 2015

deckimkoliko je dekalb cijena malo se raspitival pa mi nudili 50000 zrna za 1200 kuna...pa mi izgleda puno
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh