• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2018

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ma to je kukuruz niknuo između sirka,:icon_rofl::icon_rofl:.Šalu na stranu,čovjek sadi preko 200 rali kukuruza i skoro sve mu je tako,i većini u okolici koji su prskali adengom.Šta se sa tim preparatom desilo ove godine nitko nezna
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
Meni isto djelomično uspjelo.znači dužina parcele 350m,prvih 50m čisto,pa 5m ko da sam ugasio špricu,pa onda opet čisto,i tako u krug..sad dal je kakav nalet vjetra bio ili nešto treće nemam pojima..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Pa Adengo ne djeluje na sirak i tu se nemate kaj cuditi.
Meni je uspjelo dobro s Adengom, mada kisa nije padala skoro dva tjedna od prskanja, a sirka ni nemam bas po njivama..
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Upravo to, ljudi pričaju a neznaju koji herbicid djeluje na koje korove, adengo ne djeluje na sirak !

Kod mene je isto ove godine odlično odradio.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
Ja sirka nemam..ambrozija i mračnjak su ko posijani na mjestima iz prohoda...
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Neznam,mi koristimo lumax i uvijek je čista zemlja ispod kukuruza.Ovi što se žale na adengo nemaju problem samo sa sirkom,vidio sam i tu po forumu je bilo spominjanja da je ove godine adengo čudan
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,151
Kod mene ove godine adengo odličan posao,prskano kada je kukuruz bio 3 lista i cisti je stalno

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Kod mene adengo čista petica :icon_super:. Čak i izvan kukuruza gdje sam pošpricao sa njim nema niti travke za sada. Lumax isto odličan samo kod njega ipak ima na par mjesta sirka.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Gogo jel si na kraju posadio kukuruz po ječmu?Moj je već niknuo i to odavno
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Lijevo je susjedov desno moj. Prolaz ostavljen zbog divljih svinja.
bc65ab002cac4e3ba8b4d4f458009e58.jpg
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Ima do šume. Isprobavaju. Postavio sam repelnete, danas cu radio stavit nek svira, bacim koju petardu, koje vece budu lovci i tako...valjda cu se obranit.
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Jel stavljaš repelente i u vonograd. Kad sam štuco bila je jedna srna, valjda izviđa jel grožđe zrelo. Koje će to postrojbe bit u rujnu ?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh