• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2019

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
To i mene zanima.. Kod nas u podravini bilo mraza jutros a najavljen i za sutra.. Ali je suho.. I najavljuju sušno prolječe
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Kod nas na sjeverozapadu ima dosta dobro vlage, u ponedjeljak navečer je palo poprilično kiše, tak da od sjetve još koji dan ništa.
Mraza je isto bilo danas (-2) a i za sutra ga najavljuju
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Rekao sam jednom da nebum ali eto došlo vrijeme da se i to proba. Koje hibride kws-a bi mi preporučili da su dobri za ishranu svinja, pilića ? Sad bi bilo dobro da se Zvonimir javi i da svoj savjet. Hvala.
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
Ja sam jučer za probu posijal 0.30 hektara..
Da vidimo kako se bude pokazalo, inaće poslje 10.4 planiram početi sa sjetvom..
20190401_140926.jpg

I evo sjetva.. 20190401_155903.jpg 20190401_155852.jpg
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Zekson zakaj to izgleda tak razrovano posle te sijačice? I inače kak si zadovoljan sa njom?
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Pioneer u zemlji kao sahara,neka u četvrtak padne 15 lit kao po prognozi i bude jako dobro ove godine.
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
Zekson zakaj to izgleda tak razrovano posle te sijačice? I inače kak si zadovoljan sa njom?
Tu di je razrovano sam ponavljal tj.preklapal redove zato tak izgleda narovano ..
Ja sam zadovoljan sa sijacicom imam ju od prosle godine i dobro sve posije razmak mi odgovara narihtanom i minerslno dobro troši ..tako da je dobra.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Svaka čast ovim ranoraniocima. Meni dođe čovjek uslužno sijat pa sve u jednom danu posijemo pa nikad ne izvodim eksperimente ovak rano...između 10 i 15 uvijek sijem. Bit će slika da vidite novu sijačicu gaspardo 8 redova na djelu.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
NEWHOLLAND kolko siješ sve ukupno i kolko na dan riješiš?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Oko 80 jutara sa suncokretom. Evo danas sam 16 jutara ali sam i pokuse sijao. Da je normalna sjetva bez problema 20 jutara posijem.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
777
Zna li netko ima li gdje za kupiti BC 354? Kod mene ga nigdje nema, izgleda da su ga izbacili iz proizvodnje.
 

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
NEWHOLLAND nije li to malo prefina priprema za kukuruz? Priprema super izgleda, ali bude li problema s nicanjem ako dode neka velika kisa?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ove godine ce izgleda biti problema s nicanjem zbog suse.
Ako se na vrijeme poore uvijek takva priprema bude, ne mogu na to puno utjecat. Nisam nikad imao problema zbog pokorice.
 

Darko78

Novi član
Tu od
27 Velj 2019
Poruka
12
Dali je tko sijao BL 43.
valja li to cemu
Sijao sam ja, to je Banjalucki hibrid, dobar je, podnosi susu, ne mrvi se ako se bere beracem, samo cuo sam od ljudi da ove god. ima u vrecama dosta polovicnih zrna. Tako da ga ove god. necu sijati.
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Zna li netko ima li gdje za kupiti BC 354? Kod mene ga nigdje nema, izgleda da su ga izbacili iz proizvodnje.
Ima kod mene. Vidim da si iz Velike Gorice znači imai kod tebe. Ja ga danas vidio u Plinu u Črnkovcu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh