• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2020

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
U Stubičkoj Slatini, a jesi ti od tam?
Ak znaš gdje Joža iz štalice ima onu kućicu preko kanala, pa lijevo kod lovačke čeke
 

njiva

Član
Tu od
13 Srp 2020
Poruka
72
Da ja sam malo više doma, a zanima me zato jer sav kukuruz kaj je tam je moj i čeka za branje. Ti je Čelik bral.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Nije Mario mi je bral iz Hruševca kupljenskog, to mi je kum. Čelik je kupil od njega kombajn.
Ja sam imalo ukupno 1,8h na tri komada i to smo u utorak pobrali ko po asfaltu.
Iza mene je išo brat Grgec Siniši i tam je negdje kod Mokrica dva puta propal.
Kaj nisi išel niš probat ovih dana dok je bilo smrznuto?
 

njiva

Član
Tu od
13 Srp 2020
Poruka
72
Nešto malo sam bral nije to bilo još dovoljno smrznuto, dva put sam greznul i sad opet ništa.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Da to je on, ne dela već mislim skoro tri godine u Zaprešićanki, sad dela u Inter carsu u Zaprešiću.
reko mi je Grgec da te u nedjelju izvlačil, ak si to bil ti.
I ja sam najesen dva put tu kod Novačića greznul, drugi put sam strgal rudo na beraču
 

njiva

Član
Tu od
13 Srp 2020
Poruka
72
Delal je jedne god. tri generalke, kaj god ima potraga, pun je sebe abnormalno, dosta je prgav i bahat i jako se radi pametan. Kad ja idem u polje znal mi je petarde bacat.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
To mi je pričal za generalke.
Ja sam si nače s njim ok kolko ga znam, već mu jedno 5 godina berem s beračem sav kukuruz
 

njiva

Član
Tu od
13 Srp 2020
Poruka
72
On je sretan kad se nekome nešto dogodi kak meni kaj sam u nedjelju greznul, pa makar i ponekad sebe zajebo, ali je bitno da je i drugog zeznul.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
A kaj možeš, ima nas svakakvih.
Božo daj mi pošalji svoj broj u pp da te zvrcnem nekaj
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
499
Hahah Zmajo se tako zakopal da smo ga nakraju s dva vitla od 5 tona iscupali haha 🤣
To je od prijatelja iz Zeline kj je bral u nasem kraju s gusjenicama kad nikaki drugacije nije islo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh