• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Lani sam kupio perušač i na kraju odustao od njega baš zbog takvih stvari. Da neko ne najebe a sam nemrem biti na više mjesta.
 

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
Ma sreca da su stare gume i remeni, samo mu je stislo tri.prsta,jedan je slomljen. Da je novo iscupalo bi valjda sve...
Najebes za sekundu nepaznje...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Očito je preglatka komušina. Malo pričekaj (ako možeš) pa bi trebalo biti ok.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Kupljenec, raketa ide super, da ju ne ureknem.
Ne gasi se danima, samo tocim gorivo.
Nije zima u kabini, super je, jer je zatvorena kod poluga hidraulike, a izmedu nogu je pec (getriba).
Ivana Miseric mi pravi drustvo na Otvorenom od ranog jutra.. 😁
20211025_082039.jpg

Iwanho, nemam bas vremena cekati, jos imam puno za brati.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Nejde taj raketlin pod nikakov racun, taj nema cijene. 😊
Taj kaj je kod mene vec napravil, moral bi mu spomenik dici.
Po noci i rano ujutro bere kukuruz, a po danu vuce cisternu.
Jos do nove god bude napravil sigurno 200 rs.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Ajde dajte prognoze jel bude kukuruz jos gore cijenom do 01.01.2022 il dolje...?

slušam vlasnike silosa da cijene budu isle dolje I nagovaraju da sto prije dovezem kukuruz , sve mi to nekak mutna voda...

kad je cijena proslih godina bila najveca, zimi i u prpljece valjda a ne pri berbi...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Martinv1
Komu ste vozili na prodaju?
Ja kanim tek za 2, 3 tjedna kombajnirati visak koji ne budem imal kam pospremiti u klipu.
Mislim da nebi smjela cijena padati.

Kupljenec
Mozda 1 tonu ako budemo potrosili za svoje potrebe, drugo sve se bude krunilo i islo u prodaju.
Do kraja ove godine budem sprodal ovo stoke kaj je ostalo, tak da ju vise nebum imal kome pohraniti.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Ivan, u Kladare, Valipile.
Imam punu prikolicu doma, ujutro zovemo Kokora, oni su imali identičnu cijenu, ako nisu spustili ide njima.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ja puno s Kokorom trzim i uvijek je korektan.
Prosle god sam dosta sirove kukuruze vozil u Osatinu, probaj tam pitati, oni su imali najbolju cijenu lani.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Mi smo planirali njemu ali zatrpan je bio do danas, ali da, dobar odnos ima prema pojedincu.
Moji su skeptični nekaj prema toj Osatini, a da ih pitaš zakaj, pojma nemaju😆
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh