• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Oko 2 kn se vrti kod nas, Karlovačka županija.
Čak sam vidio danas jedan oglas gdje čovjek prodaje vreću od 50 kg za 150 kn.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Ja prodajem po 1,80-1,90… Ali pretpostavljam da budu cijene išle gore s obzirom na stanje sa gnojivom…
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
311
Koliko čete umjetnog gnojiva stavljati ovu godinu s obzirom na 3x veće cijene, dali kupovati sad za proljetnu sjetvu kukuruza ili čekati proljeće?! Ja mislim da će biti samo skuplje, ne jeftinije, jedino u ljetu možda padne cijena
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Klasične fore… 😁 Otprilike ista priča prošle godine u ovo vreme,. Ovaj tjedan 1,40 - idući 1,30. Na kraju 1,70 u srpnju…
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Klasične fore, ali nove otpreme nema. Kolega vozi sad što je prodano prije, a ne odgovara mu nikako ovo jer je dobar dio u žetvi platio 1,70.
 

RYOU

Član
Tu od
31 Lis 2015
Poruka
173
Ja sam danas uzeo KAN-a da mi bude za 250kg/Ha, 15-15-15 sam kupio jesenas i planiram baciti 300kg/ha. Prošle godine sam bacio puno više pa je bilo slabo radi suše, ove godine se ne usudim, pogotovo sa ovakvim cijenama...
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
311
Da li je tko sijao od RWA inclusive i persic? Kako su se pokazali, jesu dobri za ishranu?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh