• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2022

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,521
U mojem slučaju Kž. Ali mislim da je svugdje u kontinentalnom dijelu slična cijena. +/-20 kn… I da, za 0,6ha trebaju dvije vrećice po 25000 zrna…
 

Stjepan2000

Član
Tu od
3 Ruj 2020
Poruka
71
Kad bacate gnojivo prije sjetve jel ga zatanjurate 1 trag pa sjetvospremacem prodete ili bacite gnojivo pa samo idete sa sjetvospremacem, cujem da dosta ljudi kaze da sjetvospremac ne moze unest gnojivo u zemlju nego ostane na povrsini, tako kazu i za rotodrljacu...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Prođem samo sjetvospremačem dva puta i to je to. Nisam primijetio da gnojivo ostaje vani, ako je godina dobra onda će i kukuruz biti dobar. Prošlu godinu da si rukom dozirao gnoj ne bi joj ništa vrijedilo.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Jel sijao netko hibride od ove sjemenske kuće??

Čini mi se zanimljiv hibrid, zbog boje.
Svakako zanimljiv hibrid. 16-18 redova s više od 45 zrna u redu obično daju veliki klip.
Zato me buni preporučeni sklop 75 000 - 90 000. FAO 500, a gusto kao FAO 200, ev. FAO300.
 

MeđiMurec

Član
Tu od
13 Sij 2021
Poruka
76

Prošle godine... sijan na 19 cm, prinos oko 8t/ha suhog zrna. S obzirom na godinu zadovoljan.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,233
Kod mene metar /280kn.
Zato se planira sijati, ako nabavim kvalitetno sijeme, ili bilo kakvo.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,233
Pa eto računaju da nitko neće dati za manje od 1,80kn jer to je već suho zrno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh