• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2023

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
640
Kod mene 9911 još na 27% vlage. Kažu tjedan dana lijepo vrijeme pa se bude čekalo, ipak je cijena odlična. Možda dođe i do 100eura/T suhog...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,200
Ako treba težake za ručno branje neka veli. Tu smo da pomognemo. Ne bi bilo uputno da kuruzu beru pušači kaj ju nebi vužgali jer je sve suho kaj barut. (y) :ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Je ti jaka prikolica za nabrat cccccc:rolleyes:
Druge nemam, sutra u 7 je start pa dojdi na kavu 🤭

Da smo si malo bliže 😁, bi ja dosel s mojom kompozicijom to pobrati..
Hvala na ponuđenoj pomoči Ivan (y)

Ako treba težake za ručno branje neka veli.
Hvala i tebi lijeska, tebe čuvam za obečanu lopatu ;)(y)
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,008
Muha, aj posudi veliku prikolicu...mozda Kupljenec nebu stigel dojti....imal bu prevec posla ;)

I jos nekaj...Ljeska ti je bolji za trgati kuruzu, ima jake sake od skara za orezivanje, a Kapetan ima jake ruke za lopatu od servo- kormila
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,361
Što učiniti s ovakvim kukuruzom, imam jedan veći komad i danas ga pobrao i ima jaku puno izbušenih klasova , za sad koliko vidim preko 50 posto? Da li tretirati, strah me da mi crvi ne srede i ostalo.
 

Prilozi

  • IMG_20230927_211049.jpg
    IMG_20230927_211049.jpg
    38.2 KB · Pregleda: 63

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,200
Ma nemam ni ja puno lijeske, svega par komada, ali sam ih slikal sa svih strana po nekoliko puta i onda sam te slike poslal u agenciju. Tak da na osnovu tih slika oni misle da sam ja največi proizvođač u regiji i šire. Pak mi je lakše slikati nego rezati i kopati, a poticaji cure. Puno toga sam se ja navčil na forumu. Posebno o fotografiji. Jedna slika umjesto 100 riječi. U mome slučaju jedna slika jedna lijeska. Ako nečeš delati onda slikaš.,,,,,,,,, I onda nebuš pil. :ppozdrav:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,579
Je ti jaka prikolica za nabrat cccccc:rolleyes:
Druge nemam, sutra u 7 je start pa dojdi na kavu 🤭


U 7 vur sam u svojoj kancelariji au 10 trebal bi biti u okolici Đurđevca na nekoj prezentaciji kod g. Ferenćaka,tak da ništa od posla i zarade
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,707
Kukuruzni moljac ti je pravio kanale dok je klip bio u komušini. Sada će se on zakukuljiti u oklasku čeka proljeće da iziđu leptirići. Tretiranjem bi zatrovao zrno a crvu baš ne bi naudio.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh