• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2023

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,208
force je za štetnike u tlu...
ja sam prošao školu pred par godina kad su mi pojele sve na dvije parcele...od tada kupim tretirano sjeme ali ga dodatno tretiram... ja sam uzeo rwa...tretirano je bilo force i ziram...
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
604
Ako bude ovako hladno,mokro i bez sunca mislim da ne. Možda neki početak grupe 200, ali ako nastavi "hladno" mislim da bolje ne riskirati ako ne možeš prodati kao silažu.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,208
1000005208.jpg
Ekipa ima.netko mozda nastavak za prihranu kukuruza? Megametal rasipac. Na kolko otvoriti? Plan je nekih 200kg kan-a na ha...
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
@bane1978
Paprika ti ima nešto bujne listove 🤭
Nisam skužio na šta misliš?
Ovo će se izvući ako stabljika nije pukla. Nama je jedne godine vjetar puno veću kukuruzu isto tako polegnuo i izvukla se na kraju.
Ma nije pukla stabljika,ali sam mislio ići u prihranu i špartanje pa neznam kako ću ući da ne napravim više štete nego koristi
@bane1978 a vas u Istri baš ide ove godine
A šta reći,ali nedao bog većeg zla
Nek smo mi zdravi,a ostalo kako bude
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Ako ideš polako, nećeš oštetiti, samo idi u podne kada je sunce najjače, kada je stabljika žilava.
Ma problem je što ga je nagnulo bočno, pa će ga kotači zgaziti
Ma podsjetilo me na stabljike paprike kad se posade...
Crni humor, oprosti :)
Ma sve ok, nemam paprike, samo nešto sitno u vrtu, ali tim se žena bavi, pa nisam skužio na šta misliš. Danas opet kiša
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Gle, ako si inovativan i želiš prihraniti i ošpartati, ne gine ti malo inženjerstva, napravi nekakve improvizirane guralice/ispravljače redova, pa oko stepenica stavi dasku ili nešto na visini na kojoj neće dati da ode pod zasni kotač, jbg kako bi se na ingliš reklo "Desperate times call for desperate measures"...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Jel netko išao sa ovime u dohranu?
 

Prilozi

  • 20230611_125757.jpg
    20230611_125757.jpg
    39.4 KB · Pregleda: 43

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Gle, ako si inovativan i želiš prihraniti i ošpartati, ne gine ti malo inženjerstva, napravi nekakve improvizirane guralice/ispravljače redova, pa oko stepenica stavi dasku ili nešto na visini na kojoj neće dati da ode pod zasni kotač, jbg kako bi se na ingliš reklo "Desperate times call for desperate measures"...
bane da nije inovativan ? , da njema njega i njegova poštovanog oca ta riječ ne bi postojala
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh