• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2024

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Ovo je onih 5% koje nije ogradjeno ispod kuća u selu.. Sad je ogradjeno i to iako nikad dosad nije bilo potrebno.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,372
Zna netko koliko bi bilo dobro vremena nakon prskanja do početka kiše? Sad me susjed uvjerava da ako u subotu prskam a u nedjelju pada kiša da neće biti dobrog efekta, obično mi je znala kiša pasti i bilo je dobro osim ako nisu to neke nove preporuke?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,372
Toga sam se i ja držao, nemam sad upute od sredstva koji smo kupili a ne znam da li uopće to i piše na njemu.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,587
4-6h da budeš siguran, al stavi dobar okvašivač i nemaš brige
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,372
Ako pogodim ko prošle godine ja ću biti zadovoljan, nisu to neke površine koje se kod nas rade. To bude brzo riješeno, da mi ovisi egzistencija o tome vjerojatno bih puno više vremena posvetio tome.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,600
Si siguran .a da si prilikom prvog špricanja se zamaknul za jedan red i pošprical među nebi imal kamilice ili se to tak mora vidjeti :giggle:
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Pozdrav,s čime pošpricati sirak ima ga ove godine puno,šprico sa adengom lani nije ga uništio skroz,ove godine tonale samo ga je malo ofurio,dal je dobar motivel,tarot ili kaj drugo?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Si siguran .a da si prilikom prvog špricanja se zamaknul za jedan red i pošprical među nebi imal kamilice ili se to tak mora vidjeti :giggle:
Međa mora biti.
Još dok na njoj raste kamilica, milina. 😊

Ja sam godinama šprical sa Tarotom, Motiwelom, Trawelom i tim ostalim svetim vodicama, ali to sirka samo malo uspori i dalje opet raste.

Sad su mi preporučili toga Principala i veli da od toga mora izgoreti, tak da ga vjetar otpuše.
Baš budem videl, budem ga pratil i tu vam evidentiral kaj se bude dogodilo.

A i svakak za cca 10 dana bude kultivacija, možda i malo prije.

Kolega Case4220, nekak ti ne vjerujem da je to slikano ove god, ali ak ti veliš da je, svaka čast.
 

Case4220

Dobro znana faca
Tu od
14 Lis 2021
Poruka
225
Kad si radil kultivaciju?
Radio sam dvije, prva prije 3 tjedna i druga sad prije 4-5 dana imas video s njive hahaha

Međa mora biti.
Još dok na njoj raste kamilica, milina. 😊

Ja sam godinama šprical sa Tarotom, Motiwelom, Trawelom i tim ostalim svetim vodicama, ali to sirka samo malo uspori i dalje opet raste.

Sad su mi preporučili toga Principala i veli da od toga mora izgoreti, tak da ga vjetar otpuše.
Baš budem videl, budem ga pratil i tu vam evidentiral kaj se bude dogodilo.

A i svakak za cca 10 dana bude kultivacija, možda i malo prije.

Kolega Case4220, nekak ti ne vjerujem da je to slikano ove god, ali ak ti veliš da je, svaka čast.
Prijatelju sutra idem papir sa datumom i slikam se 😁🍻
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
645
Dobro je prošao. Led prije 2 dana. Danas radio s algama da ga malo dignu.
 

Prilozi

  • 20240524_203753.jpg
    20240524_203753.jpg
    85.5 KB · Pregleda: 48

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,287
Za sirak je meni prosle godine bio uspjesan elumis peek. Sirak je nestao i njiva je bila cista a pretprosle godine bilo je 2/3 njive bilo zarazeno. Tak cu i ove godine, odmah sam isao sa adengom i sad se sirak lagano dize i sad prije kultivacije elumis i biti ce dobro.
 

Najnoviji postovi

Na vrh