• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupiti Zetor ili ne??

  • Temu pokrenuo mali seljak
  • Datum prvog posta

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: kupiti zetor ili ne

Postao/la ozy dana 10 vel 2009, 00:01
Evo ipak smo kupili zetor proksima confort 70ks. Kakav će biti..vidjet ćemo...
Samo da se nadovežem na temu o kapitalnim, ne mora se ulaziti u kredit.

u svakom slučaju čestitam na kupnji :D ...kolko vas je došlo,daj ga malo poslikaj,nek nam malo sline cure :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
O

ozy

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

u svakom slučaju čestitam na kupnji :D ...kolko vas je došlo,daj ga malo poslikaj,nek nam malo sline cure :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ofcourse, budem ga poslikala kad dođem doma na vikend ... :) :)
 
S

stole

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

interesuje me da li neko zna da li zetor 7745 88 god ima tj., dal je moguće da ima prednju hidrauliku fabrički ugrađenu.
pošto prodaje neki čovek i kaže da njegov 7745 ima orginal tu hidrauliku kaže tako ga je kupio
on je prvi vlasnik
i traži 13500€

malo skupo zar ne????
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Re: kupiti zetor ili ne

stole kaže:
interesuje me da li neko zna da li zetor 7745 88 god ima tj., dal je moguće da ima prednju hidrauliku fabrički ugrađenu.
pošto prodaje neki čovek i kaže da njegov 7745 ima orginal tu hidrauliku kaže tako ga je kupio
on je prvi vlasnik
i traži 13500€

malo skupo zar ne????
Da, može imati prednju hidrauliku. No pazi, ista se vrti udesno a ne ulijevo kao većina, ima oko 1300rpm na punom gasu i može predati samo oko 35kW snage.
Za cijenu se sam pogodi.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: kupiti zetor ili ne

Pa možda ima samo prednju hidrauliku, bez kardana :?:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Re: kupiti zetor ili ne

ŠANANA kaže:
Pa možda ima samo prednju hidrauliku, bez kardana :?:
Ne, ako je original. Ima jedno i drugo (kardan se uključuje zrakom).
 
Z

zekan7711

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

pa cijen ati je malo prevelika
moj je 92. dobro samo zadnji pogon ali platio sam ga prije 5.god 9000e
 
B

baric

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

zetor je bog traktora kupi te ga necete se pokajati
 
D

didy353

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

mislim da je zetor pametno rješenje kroz godine se pokazao koristan ja ga osobno nemam ali razmišljam za budučnost nabaviti nešto raboljeno
 
P

PeTaR4444

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

RAĐE UZMI Massey Ferguson 6480 to je stroj izdržljiviji i više je zaštićen je malo skuplji ali je zato nema smrti. Ja ti preporučujem
 
H

hari7745

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

jest skup 13000eura taj zetor, ja svog prije 4 god zetora platio 11000eura 7745 93god traktor je odlican
 

Najnoviji postovi

Na vrh