• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupiti Zetor ili ne??

  • Temu pokrenuo mali seljak
  • Datum prvog posta
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

neznam da se provozam koji krug sa tanjuračama
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

a da prođe prvi servis pa onda
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

tek 20 rs servis piše na 70 ili 80 nisam sada siguran ali tu negdije
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: kupiti zetor ili ne

ako nemas silu radit s njime pričekaj oko 50rs ali ako ti je sila polakse možeš radit s njim.
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

nije sila imam malog torpeda 4806 ali malo sam radio sa cisternom htio bih imalo hidraulik razraditi
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: kupiti zetor ili ne

ma nemas problema za hidraulik potkapči tanjuraču i vozi.
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

onda ću probati ovih dana ali kod nas je suho i tvrdo jebote!!!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
Re: kupiti zetor ili ne

mali seljak kaže:
nisam rekao da nije ali to su mi skoro nove tanjurače kapelac nisi mi odgovorio na moje pitanje


:D pardon...

ma par kuća prije zubara je moja,na samoj krivini...ima veliki ajnfort uz kuću. ;)

p.s.:neki dan sam prolazio za gradišku pa sam ti vidio zekana u avliji... 8)
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

navrati na pićence samo poslje 16 sati tada dođem sa posla pitaj juga kako se napio na kirvaju u M. M. pozaoje po podu u sali
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,276
Re: kupiti zetor ili ne

mario kaže:
mali seljak kaže:
odgovrri ali po redu 1. za abrkili iz nove kapele kada ideš u novu gradišku prođeš pored moje kuće he he he bila je dodra janjetina za klaru ja sam iz v....e ok sada znaš asada 2 . odgovor traktorić nema nikakvih dodataka osi što se prednji pogon uključuje da prekidač a ne nekom polugom i to bih volio da nije tako ali šta je tu je nema klimu dođe 2000 E nema gramerovo sjedalo ima samo prazan rezervar ima nekakav jebeni dodatni hladnjak još nisam niskužio za čega što i služi ali za moje potrebe i ovo je dovoljno


Hm, te dvije stvari si svakao trebao uzeti, klimu i gramera, jer razlika je nebo i zemlja s tim.

o da i te kako je razlika, dobro mario kaže, a ta cijena u kreditu je cca 200kn ili manje ovisno kolka je otplata, ja imam gramera i klimu i divota je , mogo bi spavat u traktoru, a kaj se tiče servisa i opterečenja, zetor se mora razrađivat i to pod obavezno, dok moj novi masey se nije trebo razrađivat i odma je išao balirat sjenažu i ostalo a to se radi na velikom broju okretaja motora i kardana i napravio je 80 sati do sada i ide ko beba
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

znam da je bolje ali šta je tu je a razrađujem ja njega lagano
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: kupiti zetor ili ne

ma nesmes lagano jer če se ulijenit :mrgreen:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
Re: kupiti zetor ili ne

mali seljače,jesam tebe danas vidio kako si vozio gnojnicu iz metaloplasta? :D
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

što me nisi zaustavio da nešto popijemo
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
Re: kupiti zetor ili ne

ma nisam,žurio sam...popit ćemo ga već...jesi ti možda bio kod mog strica lani ispumpavat septičku?ili tvoj stari možda...on je dvije kuće prije zubara..
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
Re: kupiti zetor ili ne

bio je sa 540 ili 542,ne sjećam se više... jel imaš takvo šta?
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

nemam ferce samo zelenog torpeda 4806
 

Najnoviji postovi

Na vrh