• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja cisterne

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Je, sa klasičnim raspršivačem .
Gledam malo cijene tih rabljenih cisterni o kojima pričate , čini mi se da drže previsoke cijene . Ja sam ovu platio 5500 eura .

Ivan KC

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
2,172
Je, kad takvu nitko nece kupiti, zato je i mala cijena..
A i ima svoj motor kojega isto treba odrzavati, a svejedno stoji veci dio godine..
Meni se moja od 3000 l otplatila za malo vise od dvije godine..

salyn

Član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
256
evo slike cisterne.....malo kasnim....

za sad je sve uredu, samo smo promjenili jednu gumu koja je bila kritična

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nakon tridesetak godina i moj Streu-mix je kapituliral prohrđala , krenul sam u nabavku druge cisterne i kupil Koppl iste litraže (3000) vidjeti ću kakva je razlika jer ova ima veči usis .

MilanZetor

Aktivni član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
5,096
I ja imam Streu-mix pa je odlična. I uzeo bih 5000 l za gnojicu za par godina

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pocinčana , procurela na vrhu gore gdje su ušice za koje se kopća cijev kaj drži visinu ruda u godini dana dva puta krpana . Također počela hrđati lijeva bočna strana . Skinuti ću pumpu i osovinu a ostalo u otpad . Slike neznam stavit jedino ako netko hoće da mu pošaljem sms pa da stavi . 095 828 9881 je moj mob .

Ivan KC

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
2,172
I ja imam Streu-mix pa je odlična. I uzeo bih 5000 l za gnojicu za par godina
Kolega, zasto ti ne vozis gnojovku sa pocincanom, a ove bojane da ti sluze za to za sto ti sluzi pocincana?
pa pocincana bude puno duze trajala..

MilanZetor

Aktivni član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
5,096
Zato što sa pocinčanom vozim vodu za piće.. Ona nikad i nije vozila gnojnicu.

Posljednje uređivanje od moderatora:

MilanZetor

Aktivni član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
5,096
Vozim za šta treba.. Vodu za piće, i za navodnjavanje,a nekad i za krave.. Sve ovisi..

Najnoviji postovi

Na vrh