• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja cisterne

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Je, sa klasičnim raspršivačem .
Gledam malo cijene tih rabljenih cisterni o kojima pričate , čini mi se da drže previsoke cijene . Ja sam ovu platio 5500 eura .
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Je, kad takvu nitko nece kupiti, zato je i mala cijena..
A i ima svoj motor kojega isto treba odrzavati, a svejedno stoji veci dio godine..
Meni se moja od 3000 l otplatila za malo vise od dvije godine..
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
evo slike cisterne.....malo kasnim....
dsc_06451e3ub8.jpg

za sad je sve uredu, samo smo promjenili jednu gumu koja je bila kritična
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nakon tridesetak godina i moj Streu-mix je kapituliral prohrđala , krenul sam u nabavku druge cisterne i kupil Koppl iste litraže (3000) vidjeti ću kakva je razlika jer ova ima veči usis .
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
I ja imam Streu-mix pa je odlična. I uzeo bih 5000 l za gnojicu za par godina
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pocinčana , procurela na vrhu gore gdje su ušice za koje se kopća cijev kaj drži visinu ruda u godini dana dva puta krpana . Također počela hrđati lijeva bočna strana . Skinuti ću pumpu i osovinu a ostalo u otpad . Slike neznam stavit jedino ako netko hoće da mu pošaljem sms pa da stavi . 095 828 9881 je moj mob .
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
I ja imam Streu-mix pa je odlična. I uzeo bih 5000 l za gnojicu za par godina

Kolega, zasto ti ne vozis gnojovku sa pocincanom, a ove bojane da ti sluze za to za sto ti sluzi pocincana?
pa pocincana bude puno duze trajala..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Zato što sa pocinčanom vozim vodu za piće.. Ona nikad i nije vozila gnojnicu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Vozim za šta treba.. Vodu za piće, i za navodnjavanje,a nekad i za krave.. Sve ovisi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh