• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja kombajna

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Traži koliko i ja za svoga jel nema da nadometne
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Zanima me kombajn do 2,4m. Da nije prestaro, dostupne rezervne dijelove. Za osobne potrebe. Prvenstveno za ječam i lucernu. Šta se preporuča?
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Kod njega je IHC 321 za 5500 eura, 1979.

http://www.njuskalo.hr/kombajni/kombajn-ihc-321-oglas-11615015

kombajn-ihc-321-slika-36249874.jpg


Nijemac isti takav (ili možda baš taj kombajn) je prodavao za 2650 eura.... :mur:

http://www.quoka.de/gewerbe-business/landwirtschaft-weinbau/c8130a119328233/maehdrescher-ihc-321-cormick-case.html

:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Neće ti on dati nikakav popust, kad je cijena s PDV-om kod njega, to je to, uzmi ili ostavi..
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Ja imam Claas compact 25, al 2.4 m zahvata.. Tome sa slike nedostaje hrpa zaštitnih limova, tko zna zašto su skinuti. Ako ga ideš pogledati, obavezno provjeri poluosovine i dal imaju lufta, jer on na kotačima nema reduktore u ulju več se podmazuju sa masti i to je po meni loše. Remen varijatora je dosta dugi, a s tim i skup, i to provjeri. To je večinom mehanika, od kočnica, volan. Al za to što ti trebaš, ako je ispravan, bio bi super! Onaj drugi Claas columbus te ne bi preporučio, zbog motora, benzinski je..
 
Posljednje uređivanje:

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Imao bi oko 2-3 hektara godišnje, koji hektar uslužno...Puteljci su uski, starinski kameni zidovi koji ograničavaju prolaz šteta da mi ostaje neobrađena površina. Istra nije ko slavonija. Kod mene u blizini ima par kombajna, ali uzalud, ne mogu u sve parcele.
 

Najnoviji postovi

Na vrh