• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja traktora

N

nowke

Guest
ja ti preporucujem Belarus 1025 mozes ga naci veoma povoljno !
1025.jpg
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Sve u svemu prilikom kupovine treba uzeti u obzir par bitnih stvari

1. naj bitnije sa koliko se para raspolaze, jer je to u 99% slucajeva presudna stvar :weedman:
2. odnos ulozenog i dobijenog :partyman:
3. veoma bitno: traktor koji nemozes satrati :prayer:
4. ali nista manje bitno da nemoze ni on tebe :blackeye
sve ostalo su nijense :p
koji se naj vise uklopi kupuj :prayer:
 
M

Maksimus

Guest
Ove traktore sam gledao u zadnje vrijeme pa sta vi mislite o svemu ovome!

Belorus 820

Zetor 72 45

IMT 577

Ili nesto sasvim trece ni jedan od ovih navedenih !

Traktor mi treba tek za jesen tako da mi nije zurba sa kupnjom,na raspolaganju imam desetak hiljada eurica,pa raja volio bi da cujem vasa misljnja o navedenim traktorima iskustva sva dobro namjerna misljnja su dobro dosla!

Traktor ce se koristit za sve, oranje,transport,suma!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Pogledaj za koga od njih možeš najlakše i najbrže do rezervnih djelova. Za toliko para možda bi se mogao naći i Zetor 7745 bolji je od 7245. Za ovog Belarusa pogledaj dali ima sinhronizovan mjenjač jer neki modeli nemaju sinhrone, ako nema bježi od njega.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Pogledaj za koga od njih možeš najlakše i najbrže do rezervnih djelova. Za toliko para možda bi se mogao naći i Zetor 7745 bolji je od 7245. Za ovog Belarusa pogledaj dali ima sinhronizovan mjenjač jer neki modeli nemaju sinhrone, ako nema bježi od njega.

moje mišljenje traktor sa zapada nisam vjerovo kakva je razlika utraktorima sa istoka u odnosu na zapadne dok nisam kupio
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
zapadni traktori jesu bolji tu se slažem, ali pošto on kupuje polovan traktor tu je od presudnog značaja dostupnost i cijena rezervnih djelova. Zapadni traktori su kod kupovine u startu jeftiniji ali su im zato djelovi skuplji. Još ako te djelove mora tražiti i naručivati pa čekati u jeku sezone, onda je neki istočnjak za koga ima djelova daleko bolje rješenje.
 
V

vedo

Guest
Ove traktore sam gledao u zadnje vrijeme pa sta vi mislite o svemu ovome!

Belorus 820

Zetor 72 45

IMT 577

Ili nesto sasvim trece ni jedan od ovih navedenih !

Traktor mi treba tek za jesen tako da mi nije zurba sa kupnjom,na raspolaganju imam desetak hiljada eurica,pa raja volio bi da cujem vasa misljnja o navedenim traktorima iskustva sva dobro namjerna misljnja su dobro dosla!

Traktor ce se koristit za sve, oranje,transport,suma!

Pošto raspolažeš sa desetak hiljada evrića,najbolja varijanta ti je Zetor 7245/7745,pošto su oni u tom cjenovnom rangu ;)
 
M

Miško 007

Guest
Ove traktore sam gledao u zadnje vrijeme pa sta vi mislite o svemu ovome!

Belorus 820

Zetor 72 45

IMT 577

Ili nesto sasvim trece ni jedan od ovih navedenih !

Traktor mi treba tek za jesen tako da mi nije zurba sa kupnjom,na raspolaganju imam desetak hiljada eurica,pa raja volio bi da cujem vasa misljnja o navedenim traktorima iskustva sva dobro namjerna misljnja su dobro dosla!

Traktor ce se koristit za sve, oranje,transport,suma!

Ako mene pitaš ja ne bi nijedan od ta tri...
Ako možeš naći fiat agri to bi ti bilo puno bolje nego ijedan od ova tri...
 
M

Maksimus

Guest
Pošto raspolažeš sa desetak hiljada evrića,najbolja varijanta ti je Zetor 7245/7745,pošto su oni u tom cjenovnom rangu ;)




Druze ja sam za dlaku kupio zetora 77 45,ali eto nisam iz jednog razloga majstori koji mi odrzavaju radne strojeve,nisu rekli nista pozitivno o ovom traktoru a takodje ni o 72 45,i kazu da poznaju par vlasnika,u njihovoj okolici koji su se grdno pokajali sto su ih ikad kupili,jedino pozitivno je sto su djelovi jeftini !

Zato sam se i javio tu da cujem sta ljudi misle o ovim navedenim strojema !
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
I ja mislim da je Same za Zetora limuzina :supz:. Dijelovi za Zetora jesu jeftiniji ali i cesce trebaju, tako da to na kraju dodje na isto ;).
I evo jes jedna interesantna stvar. Neki dan bas bio kod nerodjenog strica i on inace ima Zetora 7745 i to u stvarno fabrickom stanju i inace je veliki zaljubljenik u Zetore, a jedan komsija u blizini ima Samea cini mi se Corsaro uglavnom 70ks stariji model. I uglavnom da neduzim stricev komentar je> Kada vidim kako radi i kako ide onaj Same dodje mi da ovoga svoga zapalim :axe:.
Sta onda tek reci za novije model
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
ne da su gume loše prednjih uopće nema a zadnje su različite dimenzije desna je manja nego ljeva

Prednje su mu za trke, a zadnje su za brdo da se traktor ne nakrece, da ide ravno :rolfer:
 
V

vedo

Guest
ne da su gume loše prednjih uopće nema a zadnje su različite dimenzije desna je manja nego ljeva

Za prednje gume nije čudno što su ćelave,jer je nosio utovarivač,a za zadnje si upravu :blackeye
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
I zadnje su gume istih dimenzija samo traktor stoji na nagibu.
 
M

milan.bus

Guest
Pozdrav prijatelji,

Zainteresovan sam kupiti Toma Vinkovića, pa koji bi mi vi mogli preporučit? Treba mi nešto od 20-30 ks...

Unaprijed hvala!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
@milan.bus
Za šta ti treba tv šta planiraš raditi s njim?
Ja se ne kužim baš u tomice, :scratch al' ajde da pokušam pokrenuti temu. Koliko imaš novaca u budžetu? Ja ti mogu reći ono što i sam znaš. Gledaj da je što mlađi, u što boljem stanju i što jači a da se može uklopiti u tvoj budžet. :finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh