• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem kupujem zetor super 50

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Ako neče toga ima gazda još jednoga koji je sigurno na prodaju samo je u lošijem stanju mada je pod krovom


pic hosting
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
moj kum ima ovakvog te getribe su nepoderive to deru po šumi ko ludi i čisti s njim snjeg a ima neki motor od rakovice na njemu 6 cilindara generalku napravio na njemu ide ko lud a kad ujutro oko četri čisti snjeg misliš da tenk ide kroz selo, moram ga uslikat da ga vidite
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
naravno da me zanima ali znaš da za to ne može dobit nego malo više od cijene željeza
 
B

bosniahos

Guest
Siska cijenu dogovori sa vlasnikom a ne sa nama koji tebi pokušavamo pomoči.I nisi moram napisati upravu,da ima netko takovu želju kao ti a da mu se ponude dva pedesetaka u jednom dvorištu tak fino napisat nevredi malo više od cijene a znas da svaki dio mehanike motora i stroja u slučaju potrebe košta debelog traženja i para.Ima i ona uzrečica prebireš ka međed po kruškama i jabukama.Eto,bez ljutnje molim..
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
ispričavam se ako sam nejasan. nebi volio da se netko naljuti ali već sam imao prilike kontaktirati nekoga po preporuci sa foruma pa su me tražili 3 kn po kili s tim da je traktor težak 3500kg a takvo groblje da ni ne liči na traktor. ja isam odmah shvatio da se ti traktori prodaju...definitivno se mora dogovorit s gazdom... i hvala dečki na trudu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
naravno da me zanima ali znaš da za to ne može dobit nego malo više od cijene željeza
Ja znam, a sa gazdom se probaj ti dogovoriti.
Sutra dobiš broj telefona na pp.
Ovo sam uslikal usput.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Broj poslan na pp, a ti vidi i javi kolo hoče. Baš me zanima.
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
Broj poslan na pp, a ti vidi i javi kolo hoče. Baš me zanima.

dobio si pp sa zahvalom na trudu pa evo i javno još jedamput hvala. gazda kaže da ga je pred malo prodao za 9000kn, neznam kojega a ovaj drugi da nije njegov tako da nije na prodaju. potraga se nastavlja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Znači otišo je onaj koji je bil pod krovom. Zakasnili smo :mur::mur:
Nego jel bi ti uopče dal tih 9000 kn za to?
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
Znači otišo je onaj koji je bil pod krovom. Zakasnili smo :mur::mur:
Nego jel bi ti uopče dal tih 9000 kn za to?

mislim da ne...pa prodaje se na njuškalu jedan za 1000 eura u sumnjivom stanju i još si premišljam da li da ga uzmem ili da tražim nešto jeftinije jer tako i tako treba puno uložit u njih
 
B

bosniahos

Guest
E vidiš da si otišal tamo saznal bi tko je gazda drugog a možda i kupio,Nečeš garant pogrešit samo ako su kola ok. a i getriba,volan ima tu sitnica.Ma sumnjam da nebi bil na prodaju ma da je i bez papira.Obadva vrede tih para plus minus 500 Eu.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
evo pošto sam ovde obećao video evo ga zetor super a čuj mu zvuka

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=yGXKwJeBqCo[/YT]
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
jel nije to benzinac?ja mislio zbog onog "super" u nazivu da je superaš, a dosta njih mjenjaju motore na njima pa sam konto da je benzinac.
 
Posljednje uređivanje:

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
jel nije to benzinac?ja mislio zbog onog "super" u nazivu da je superaš, a dosta njih mjenjaju motore na njima pa sam konto da je benzinac.

ma nije benzin čisti dizel, motor je imr 6 cilindara 80ks
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@alenvw jel to tvoj stroj s videa ili, odlican stroj nepoderiv i ima super zvuk:(y):
 
B

bosniahos

Guest
Ma nema ti SUPER 50 veze sa istim,napisa je šestak,znači domači rečeno prerada Ideš na tehnički uz 100 Eu i to u neku selendru gdi se to još može.Več san spomeni majstora Škafar koji je ubaci monstruma od Rumunjskog kamiona Torpedo,nima puno ks samo 190,hahaha.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Nema veze sta je motor stavljen drugi gore jos bolje jaci je getriba ce ga sigurno izdrzat super stroj i s tom preradom al zvuk je odlican!
 

Najnoviji postovi

Na vrh