• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lanci za kopanje kanala

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Kao laik smatram da za moje potrebe traktorska kosilica sa jačim motorom i ovakvim priključcima može biti sasvim ok, ne moram ju registrirati, zbog dimenzija imam veći manevarski prostor, a i u startu sam ju jako jako povoljno kupio.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
I kakav odgovor očekuješ nakon zadnjeg posta? ZJ ti je iskreno odgovoril u najboljoj namjeri.
 
  • Like
Reactions: ZJ

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Nisam skužio da je čovjek odgovorio. Hvala Vam svima na info, zima je, imam vremena do proljeća usmjeriti priču u najboljem smjeru.

lp
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Koliko sam je skužio, skužio si da treba priču usmjeriti u najboljem smjeru! I to ti je to!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Ma bravo. Ameri su pametni, mi smo glupi.
Samo zaboravljaš da oni tam toga imaju na tone i dijelova u bezcjenje, a pri nama ak i najdeš kaj rabljeno po oglasnicima, košta više neg' novo. O dijelovima za hidrostatičku getribu da i ne govorim.
Zaspamal si temu filmićima o traktor kosilicama, a nisi još na čisto kaj ti treba.

Ak se ozbiljno misliš baviti voćarstvom, onda trebaš i ozbiljnu i pouzdanu mehanizaciju.
Ovo kaj ti gledaš nije to kaj ti treba.
Ak su ti lješnjaci hobi i voliš se voziti oko dva tri grma, uživaj.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Samo treba razdvojiti igračke , hobi igračke , hobi mašine i profi mašine u prave klase.
U osnovi sve imaju iste namjene ali ne i isti kvalitet i trajnost.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
Pa za kopanje lancem i ne treba!
Pomakne se par cm i spušta lanac, pa poooonoooovi...
 
Na vrh