• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Pridružen(a)
15 Srp 2010
Poruka
4,055
Ima par mj. kako sam to vidio, a i bilo je na forumu onda. Vjerovatno je vec nasao sretnog vlasnika.

Daki_NA

Novi član
Pridružen(a)
30 Svi 2019
Poruka
17
Pozdrav, može li netko podijeliti malo iskustva sa landini gilbi 90?? 2003g.ima je da koji bi išao pogledati

Draško

Član
Pridružen(a)
20 Sij 2012
Poruka
383
To mi je skoro susjed, ima ga oko godinu dana, možda nešto malo više, ne radi s njim puno, možda je napravio 50 rh.
Koliko znam traktor je OK, ali mislim da je malo visoka cijena.
Inače on nema ni jedan traktor dugo kod sebe, ako mu povoljno uleti kupovina kupi i onda za par dana sa njim u oglas i koja tisuća više.

Daki_NA

Novi član
Pridružen(a)
30 Svi 2019
Poruka
17
Da malo je visoka cijena, neznam koliko ce biti spreman spustiti. Dobro je što ima zrak i kompresori. Teško se nađe u oglasu sa kompresorom jer su svi iz uvoza. I svi imaju uljne kočnice. A vidim da se prodaje skoro više od godinu dana, i to je malo čudbo

Na vrh