• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

S

Sremac

Guest
Lepotan Serija 5H





Slike sa ovogodišnjeg poljoprivrednog sajma u Novom Sadu.Sledeće godine na jubilarnom 80. sajmu Hrvatska je zemlja partner sajma, ove godine to je bila Austrija.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
I ja sam ga gledao prije 2 mjeseca u Gudovcu na sajmu. Stvarno je ljepotan, ali ima jednu veliku manu ili grešku što su napravili u toj seriji što su izbacili bočne reduktore i stavili direkt samo "trube". Sve prijašnje serije imaju bočne reduktore i to dolazi do velikog izražaja kod većeg opterečenja na hidrauliku u brdovitim krajevima, jer mu ne diže prednji kraj. Mislim da uz Fendta su bili to jedini traktori koji su to imali, osim manjih universala, ursusa, štorea. Pitam ja trgovca na sajmu zašto je to sad izmjenjeno, pa mi kaže ako trebate traktor za teže uvjete rada i veće opterečenje onda nemojte gledati taj serije 5H, već gledajte ovaj pored serije Powerfarm, jer 5H je za lakše poslove i više za transport. Meni osobno je serija Powerfarm u toj klasi oko 80-100 ks broj jedan.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Mi moze netko obijasniti razliku izmedju Rexsa i pawerfarma jer navodjo. su iste cjeme po ks i opremi...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Mi moze netko obijasniti razliku izmedju Rexsa i pawerfarma jer navodjo. su iste cjeme po ks i opremi...

Rex je vocarski model, a Powerfarm klasicni
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Rex je vocarski model, a Powerfarm klasicni

Navodno rexs moze biti vinogradRski vocarski i "prosireni". Meni talian nudi geofarm (tako nesto) za 27t eura + pdv prijevoz i spedicija, mprat cu u italiju. :)
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Landini 9880 ...

Zanima me šta mislite o tom traktoru..
Našao sam jedan 32000 KM, PU, PH, prednji kardan... Samo me zanima da li je cijena realna, još ne znam stanje ni RS, pa da mi javite dojmove...
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Nije skup ako nije puno star. Koje je godiste?
Dal nije iz Dervente taj landini?
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Iso sam ja da ga pogledam onako nije los, gume su mu slabe skroz, malo su udarena desna vrata,lomljen je auspuh i tako. ja sam iso da ha vidim zbog utovarivaca meni pase samo da prebacim na mog 9880.
 
D

dragoi

Guest
Pozdrav

Pozdrav za sve, pridružujem se fanovima 9880! hehe
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
draško!!!

kako ide landini jesi li zadovoljan s njim?


Pozdrav prijatelju i sretan ti Božić!!

Hvala na pitanju, za sad je sve ok i ide dobro, dobro podnosi "zagorsku ravnicu". Odmah je dobio prednji utovarivač i pokazao se jako dobra traktorčina za sve poslove, samo da su mu još nove gume bilo bi :gitarist: :partyman:.
Što ima kod tebe, jesi li što drugo kupio?

U petak idem na par dana u Baranju, pa ako si možda negdje oko Osijeka možemo popiti piće.:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh