• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
drago mi je da si zadovoljan



radim u između blagdana a mislim da neću na tu stranu ali hvala na pozivu
ja sam uzeo torpeda 55 sa prednjim pogonom i remontiro ga i zadovoljava moje potrebe
 

mando

Član
Tu od
17 Stu 2009
Poruka
194
Jedno pitanje.Na landiniju iman dva para izvoda hidraulike.Dali mogo spojit prikolicu,kiper na jedan izvod i dali će to vrijedit?
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Jedno pitanje.Na landiniju iman dva para izvoda hidraulike.Dali mogo spojit prikolicu,kiper na jedan izvod i dali će to vrijedit?

Zašto nebi mogao spojiti samo jedan ventil odsarafis radi lakšeg protoka ulja
 
D

dragoi

Guest
Jedno pitanje.Na landiniju iman dva para izvoda hidraulike.Dali mogo spojit prikolicu,kiper na jedan izvod i dali će to vrijedit?

Kako bi se drukčije i moglo spojit, naravno da će vrijedit! :)
 

mando

Član
Tu od
17 Stu 2009
Poruka
194
Zašto nebi mogao spojiti samo jedan ventil odsarafis radi lakšeg protoka ulja

Na koji ventil misliš?
Znači,kad spojin na izvod,za dizanje potegnem ručicu a za spuštanje ručicu u drugom smijeru.?
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Na koji ventil misliš?
Znači,kad spojin na izvod,za dizanje potegnem ručicu a za spuštanje ručicu u drugom smijeru.?

trebao bi imat na samom ventilu izvana jedan sarafic kojega otpustis i onda ti je ventl jednoradni tj kad spustas lakse prolazi ulje i kad je jednoradni mozes u jednu stranu ic tj kipat u tvom slucaju a nazad ima laksi prohod ulja i normalno morass rucicu opotegnut u drugom smjeru kad spustas
 

mando

Član
Tu od
17 Stu 2009
Poruka
194
trebao bi imat na samom ventilu izvana jedan sarafic kojega otpustis i onda ti je ventl jednoradni tj kad spustas lakse prolazi ulje i kad je jednoradni mozes u jednu stranu ic tj kipat u tvom slucaju a nazad ima laksi prohod ulja i normalno morass rucicu opotegnut u drugom smjeru kad spustas[

Hvala.Probat ću poglegat.To još nisam nikad vidi.Kod nas je bilo samo imt tomo vinkovića tako da neznam
pozdrav
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ljudi nasel sam na oglasniku landinia legend 105 pa me zanima kak su se oni pokazali jer cijena i nije prevelika za tak mlad trakotr
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
cam00295.jpg


cam00296.jpg


cam00297.jpg


cam00298.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh