• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lazi,lazi,lazi me... cijena mlijeka

M

MOCO

Guest
ja se bojim za taj sudsku postupak, jer bit će vođen po pravilima naše sudske prakse


:butthead:
 

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
Jeste li gledali današnje PLODOVE ZEMLJE?Mislim da nam je presuda potpisana.Veliku večinu zadesit če nas sudbina kao i u drugom prilogu rasprodaja i prazni zidovi farmi.Zagorci smo još dodatno u "urcu.Stislo nas je sa svih strana, čak nam ni Onaj odozgora ne želi poslati kišu.
 
L

lidija

Guest
Neznam koliko je to istina ali jučer priča jedan iz sela koji predaje mlijeko u Ledo da se govori o tome kako će cijena mlijeka još ići dolje...Je li to moguće??Ima tko kakvu informaciju??
 
M

MOCO

Guest
Neznam koliko je to istina ali jučer priča jedan iz sela koji predaje mlijeko u Ledo da se govori o tome kako će cijena mlijeka još ići dolje...Je li to moguće??Ima tko kakvu informaciju??


ja sam čuo da može ići samo gore!! tako da nemoj više širit te laži sebi na štetu ako imaš imalo pameti!
 
L

lidija

Guest
ja sam čuo da može ići samo gore!! tako da nemoj više širit te laži sebi na štetu ako imaš imalo pameti!



Al smo nabrijani!!!Sorry, ali samo pitam...
 

podravec :)

Član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
492
pa nemrete valjda biti tak naivni da vjerujete da pe gore a sad su nam zrušili promemoriju, nemojte lupati gluposti
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
ja vjerujem da poslije ova 3mj mlijeko ide sigurno gore jer propast ćemo svi nemoguće je dalje radit s tom cijenom kolike su samo farme otvorene a jako malo ih je otplačeno već sad otkako je država prestala isplaćivati onaj dodatak na mlijeko puno ljudi dobiva opomene iz banke ali badava kad ljudi nemaju s čim platiti tu ratu kredita a tek sad kad od 3mj krene novi obračun mlijeka pa još manje novca i s te strane tak da definitivno se mora nešto pokrenuti jer sa zatvaranjem farmi ni banke se nebudu mogle namiriti pa kome će uopće i prodati te farme ?
 

podravec :)

Član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
492
2,43 je rečemo, ali poslje ova 3 mj nam budu još smanjili jer je laktalisu cilj da mi propanemo i da gotove proizvode iz francuske vozi k nama.
neznam dal znate ali od "našeg" ministra poljoprivrede i od Fontane onog čelavca iz dukata žene su sestre to vam dosta govori o svemu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
budu si oni ,da nekažem šta,jer proizvodnja bude smanjena ogromno,veliki dio bude krave dao na klanje,evo u prosjeku tu kod naših vet. ide oko 10 kom tjedno,ovi koji nekako budu preživjeli budu smanjili ishranu jer bude slabo krme ovih jako mali dio velikih i oni budu jako teško se provukli .tako da bude manjak mljeka u dvoznamenkastom postotku,i nije tu samo laktalis ,i drugi prerađivači trebaju mljeko a od loše klase izvana ne budu mogli ni oni napraviti extra proizvod:finga::finga:
 

podravec :)

Član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
492
budu si oni ,da nekažem šta,jer proizvodnja bude smanjena ogromno,veliki dio bude krave dao na klanje,evo u prosjeku tu kod naših vet. ide oko 10 kom tjedno,ovi koji nekako budu preživjeli budu smanjili ishranu jer bude slabo krme ovih jako mali dio velikih i oni budu jako teško se provukli .tako da bude manjak mljeka u dvoznamenkastom postotku,i nije tu samo laktalis ,i drugi prerađivači trebaju mljeko a od loše klase izvana ne budu mogli ni oni napraviti extra proizvod:finga::finga:

pa neje im cilj prerađivati veči izvana uvoziti gotove proizvode
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nek onda idu u tri ,pa opča je nestašica hrane i da nas toliko misle ponižavati ja si nebudem dozvolio,jer kao što je ministar rekao da mi mali budemo propali krz 2-3 god,ja si to ne budem dozvolio,ja ih prije toga prodam a ne da si radim minus iz mjeseca u mjesec,bude bilo preživljavanje i snalaženje u šumi propisa i pravila a gospoda nek piju i papaju eu smeče,ja bez tih njihovih prerađevina mogu:finga::finga:
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
2,43 je rečemo, ali poslje ova 3 mj nam budu još smanjili jer je laktalisu cilj da mi propanemo i da gotove proizvode iz francuske vozi k nama.
neznam dal znate ali od "našeg" ministra poljoprivrede i od Fontane onog čelavca iz dukata žene su sestre to vam dosta govori o svemu

ako je to istina onda su si oni dva šogori :vragek::vragek::vragek: kak to da se to nije prije znalo i nitko nije javno obznanio dok su bili prosvjedi
 

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
2,43 je rečemo, ali poslje ova 3 mj nam budu još smanjili jer je laktalisu cilj da mi propanemo i da gotove proizvode iz francuske vozi k nama.
neznam dal znate ali od "našeg" ministra poljoprivrede i od Fontane onog čelavca iz dukata žene su sestre to vam dosta govori o svemu

Trebalo bi to nekako provjeriti.Jer ako je tako on bi mogao biti u sukobu interesa.
 
I

ihorzic

Guest
i šta sad netko mi kaže da je pola poticaja isplačeno današnjim danom - jel Vi što znate
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
jel netko dobio novac za mlijeko od VINDIJE za SIJEČANJ ???????? zadnja isplata im je bila u veljači cijeli ožujak ništa ni kune sramota tko to može preživjet
 

Najnoviji postovi

Na vrh