• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lijep pozdrav svima od jagodica-bobica

  • Temu pokrenuo jagodica-bobica
  • Datum prvog posta
J

jagodica-bobica

Guest
Ime mi je Đurđica. Imam nešto zemlje pa sam posadila 3 000 kom alina i 2 000 kom kupina sad na jesen. Radim po vrtu i volim život na selu. :weedman: Zanima me organsko uzgajanja povrća, naravno za svoje potrebe. Želja mi je još da nađem neku jeftinu drvenu štalu za preseliti i da si kupi kravicu :D iako sam odrasla na asfaltu kupila sam kuću na selu i baš i je lijepo :weedman: Toliko za sad o meni.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
jagodica-bobica pozdrav i dobro došla na poljoprivredni forum!

Još samo da nam veliš iz kojeg dijela svijeta dolaziš ;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pozdrav i dobrodošla..
n4jjgi.jpg

odakle dolaziš?
 
J

jagodica-bobica

Guest
pozdrav i dobrodošla..
n4jjgi.jpg

odakle dolaziš?

Sorry, zaboravila sam napisati, :D ja sam iz Zagreba ali već skoro dvije godine živim u Gornjoj Stubici u Zagoju
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa vidim da nam i dame dolaze,,,to neka invazija ,,žena ili mene oko vara......:weedman::rolleyess:
Ništa se ne sekiraj,,,ljep pozdrav i ugodan boravak na forumu.;);)
 
J

jagodica-bobica

Guest
Blizu Gupca i Perešina ili?

Iskreno još se ne snalazim po Zagoju pa neznam kaj me pitaš :rolleyess: misliš na onaj muzej ili kaj .. bila sam zaokupljena poslom pa se još nisam malo proskitala okolinom, no kako je sad situacija ubuduće ću imati vrtemena da upoznam bliže i dalje susjedstvo :weedman:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Iskreno još se ne snalazim po Zagoju pa neznam kaj me pitaš :rolleyess: misliš na onaj muzej ili kaj .. bila sam zaokupljena poslom pa se još nisam malo proskitala okolinom, no kako je sad situacija ubuduće ću imati vrtemena da upoznam bliže i dalje susjedstvo :weedman:

upravo tak nekak, pitam dali si blizu Gupćeve lipe...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pa vidim da nam i dame dolaze,,,to neka invazija ,,žena ili mene oko vara......:weedman::rolleyess:
Ništa se ne sekiraj,,,ljep pozdrav i ugodan boravak na forumu.;);)

upravo tak nekako BAGERISTA počela je invazija žena,
ali samo neka se javljaju nema ništa protiv, dapače :D,
čim više tim bolje ;)
 
J

jagodica-bobica

Guest
upravo tak nekak, pitam dali si blizu Gupćeve lipe...


ajoj, nisam ja sam na onoj cesti koja vodi za Mariju Bistricu A kaj ti si isto u Zagorju, možda si mi susjed pa neznam :weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
upravo tak nekako BAGERISTA počela je invazija žena,
ali samo neka se javljaju nema ništa protiv, dapače :D,
čim više tim bolje ;)

E to je ljepo od tebe,,,,takvog te volim čut,,,kad si zadovoljan,,,da se drugarice prijavljuju,,,,:lol::lol:,,,šala,ma samo neka one dolaze mi sretni i ovako i onako..:weedman:
 
J

jagodica-bobica

Guest
upravo tak nekako BAGERISTA počela je invazija žena,
ali samo neka se javljaju nema ništa protiv, dapače :D,
čim više tim bolje ;)

a kaj je dečki pa i žene vole prirodu i raditi po njivi... :weedman: vidjela sam da ste tu vi dečki u većini :supris: no nisam se dala smesti pa sam se ulogirala :heart:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
samo hrabro..da budemo ravnopravni i izmjenjujemo iskustva...:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
a kaj je dečki pa i žene vole prirodu i raditi po njivi... :weedman: vidjela sam da ste tu vi dečki u većini :supris: no nisam se dala smesti pa sam se ulogirala :heart:

E vidiš tu sam te čekao,,,i neka si došla,,i baš mi je drago,,,nadam se da tako misle i ostali:p,,,a da imam nešto protiv tebe,,,ni najmanje,,:D:Dsamo se ti ljepo raskomoti,,i gas,,,več češ se snač ovdje..
Možda nam i otkriješ neke svoje tajne(misim u poslu):lol::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
uvjek imaš skrivene namjere,sav si vrajži..
wsaom.jpg
 
J

jagodica-bobica

Guest
E vidiš tu sam te čekao,,,i neka si došla,,i baš mi je drago,,,nadam se da tako misle i ostali:p,,,a da imam nešto protiv tebe,,,ni najmanje,,:D:Dsamo se ti ljepo raskomoti,,i gas,,,več češ se snač ovdje..
Možda nam i otkriješ neke svoje tajne(misim u poslu):lol::lol:

Nisam ni mislila da imaš nešto protiv mene :D vjerujem da ću se uz vašu pomoć brzo snaći tu :heart: ja sa tek počela čeprkati po njivi i nisam baš kompetentna da budem savjetodavna služba, učim u hodu, no u Božje ruke, nadam se da bude uskoro uz Božju pomoć osim dvije pasice ( pudlica i šarplaninka) i mačke koje trenutno bazaju po dvorištu bilo i više životinjica.. barem od svake po jedna..kravica, kozica, ovčica, koja kokica, guskica, patkica, purica .. :weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nisam ni mislila da imaš nešto protiv mene :D vjerujem da ću se uz vašu pomoć brzo snaći tu :heart: ja sa tek počela čeprkati po njivi i nisam baš kompetentna da budem savjetodavna služba, učim u hodu, no u Božje ruke, nadam se da bude uskoro uz Božju pomoć osim dvije pasice ( pudlica i šarplaninka) i mačke koje trenutno bazaju po dvorištu bilo i više životinjica.. barem od svake po jedna..kravica, kozica, ovčica, koja kokica, guskica, patkica, purica .. :weedman:


Neka ti se ostvari sve šta si zamislila,,:weedman:,a to koliko si kompetentna,,,zavisi,,nemora neko bit na forumu dugo da bi mogao nešto predložit ili reč,,,,,,,,,,ima nas ovdje koji nismo ni sad kompetentni,,,ni da sami sebe riješimo,,,a kamli dajemo savijete drugima...........:lol:::rolfer:

Ako uhvatiš vremena,,poslikaj malo tog šarpalninca,,,ja kući imam,,(eto sramote sad u pisanju,ne ič na satove engelskog):lol::lol:newfandlera,,,ili teranova.......(85kila..)ljenčina prve klase,,,i proždrljivko do nemilosti,,,pojeo bi i sam sebe da može...........:lol:
 
J

jagodica-bobica

Guest
Neka ti se ostvari sve šta si zamislila,,:weedman:,a to koliko si kompetentna,,,zavisi,,nemora neko bit na forumu dugo da bi mogao nešto predložit ili reč,,,,,,,,,,ima nas ovdje koji nismo ni sad kompetentni,,,ni da sami sebe riješimo,,,a kamli dajemo savijete drugima...........:lol:::rolfer:

Ako uhvatiš vremena,,poslikaj malo tog šarpalninca,,,ja kući imam,,(eto sramote sad u pisanju,ne ič na satove engelskog):lol::lol:newfandlera,,,ili teranova.......(85kila..)ljenčina prve klase,,,i proždrljivko do nemilosti,,,pojeo bi i sam sebe da može...........:lol:

Neznam staviti slike tu na forum..:scratch cura je šarplaninka ima cca 75 kg stra je godinu i pol Carica od Grobnika a ja je zovem Shanti- jako je zaigrana baš ko velika medvjedica) a pudlicu (mješanku) sam udomila još prije 12 god Mačku sam udomila prošle god za Božić. Ako hoćeš napiši i svoju mail adresu pa ti pošaljem slike od šarplaninke
 

Najnoviji postovi

Na vrh