• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lijep pozdrav svima od jagodica-bobica

  • Temu pokrenuo jagodica-bobica
  • Datum prvog posta

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,591
Kosu sam kupila sa kućom i to je ona mala gorična kosa a već je svašta pokosila. Nemam trenutno love za novu tako da bude i ova dalje u funkciji. Puno toga treba kupiti i nemoguće mi je sve odjednom :scratch Nije nova ali je očito izdržljiva. Nisam je pregrijala jer sam pazila. Slamu nisam nabavila jer tu u mojoj okolici budu rađe dali dam im slama istrune nego je dali po razumnoj cijeni. Pitala sa jednog stričeka da mi da slamu jer sam me finacije muče, slama mu je bila već počela truliti no poslije sam vidjela da je rađe spalil nego bi je dal. :scratch Uistinu mi gori za tu slamu, čekam plaću ko ozebli sunce, no nje nigdje, ove vrijeme me izluđuje i tak.. norim polako :rolfer: trebala bi barem ja tako mislim zaštititi te :rolleyess: maline i kupine slamom jer su nedugo posađene. Nisam imala pojima da će mi ta slama biti takav problem ( ko da ih nemam dosta i bez nje) i da je slama tako tražena roba .. đizs nije za povjerovati, no očito amater kao ja još mora puno toga naučiti :weedman:

a da ju zaštitiš sa kukuruzovinom?..:scratch...ja tako štitim mlade voćke prek zime od srna i zečeva
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
:lol: ma nema gore ni srna ni zečeva , sve gladna banda potamanila .
U školi pod odmorom ti klinci ne razmjenjuju slićice nego patrone i sačmu .

a da ju zaštitiš sa kukuruzovinom?..:scratch...ja tako štitim mlade voćke prek zime od srna i zečeva
Pa ne bu kukurozovnu stavila umjesto malča na zemlju .
Ma dosta mi je :scratch ajde vi ljepo izvadite glavu iz njezina dekoltea i čitajte kaj piše :rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,591
a što fali kukuruzovini za zaštitu?????????
pa daj ti konačno neki pametni prjedlog,puknuti.
šta bi ti stavio kad nema slame...
a i bolje imat glavu u njenom dekolteu nego tebe čitat kak samo pametuješ....
n1ard0.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,591
čisto sumnjam.....jel postoji razlog,ja ga ne vidim....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,042
:lol: ma nema gore ni srna ni zečeva , sve gladna banda potamanila .
U školi pod odmorom ti klinci ne razmjenjuju slićice nego patrone i sačmu .


Pa ne bu kukurozovnu stavila umjesto malča na zemlju .
Ma dosta mi je :scratch ajde vi ljepo izvadite glavu iz njezina dekoltea i čitajte kaj piše :rolfer::rolfer:
Boba kao prvo dobrodošla
Kao drugo prošeči ti dekolte malo selom pa da vidiš slame. Ma i sijena i otave bude ;)
b5a345302f041c9b5bbd21e.gif
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
E baš si našla kraj u koji si se preselila , pazi se Čupara ... kažu da su oni najgorji .:heart:

bitne da se nije doselila k Bistričanima, sa drugim bu lježe došla na zelenu granu ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Boba kao prvo dobrodošla
Kao drugo prošeči ti dekolte malo selom pa da vidiš slame. Ma i sijena i otave bude ;)
b5a345302f041c9b5bbd21e.gif
Aha , još ubaciš u ruke kaki komad organskog povrća , ma !
skandinavskabrojalica_a7cb1.gif
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
C

chickenlover

Guest
Od kad je bobice nitko ne jebe 2 % čikenlaver i njezinu poljoprivredu.
Mnogo ste promiskuitetni za nekoga tko para zemlju plugom i loče vgoricama .

He, he, dragi moj @puknuti, nista se ja ne brinem, kakvi momci takvi im i izbori, a malo konkurencije samo podstice zabavu. Ionako je sa svim muskima uvek isto: prvo bi te j**ali, onda spavali, na kraju hranis kera da te ujede.

Dakle, koleginice, dobro dosla u vrtlog foruma, ili kako bi ga nas dobri @puknuti radije nazvao u "vuciju jazbinu" i "uzas promiskuiteta". Budi dobra i vesta, kao sto si krenula, samo se pazi onog bagera, juri sta stigne. :rolfer::rolfer::rolfer: a ne moze ni da makne. Pozdrav.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,591
bit će veselo kad se bager pojavi na forumu.....
10dh5zl.gif
 
J

jagodica-bobica

Guest
He, he, dragi moj @puknuti, nista se ja ne brinem, kakvi momci takvi im i izbori, a malo konkurencije samo podstice zabavu. Ionako je sa svim muskima uvek isto: prvo bi te j**ali, onda spavali, na kraju hranis kera da te ujede.

Dakle, koleginice, dobro dosla u vrtlog foruma, ili kako bi ga nas dobri @puknuti radije nazvao u "vuciju jazbinu" i "uzas promiskuiteta". Budi dobra i vesta, kao sto si krenula, samo se pazi onog bagera, juri sta stigne. :rolfer::rolfer::rolfer: a ne moze ni da makne. Pozdrav.


Hvala svima na dobrodošlici. Kukuruzovine nemam kapo prvo, jer sam ja ipak amater i to još sa asfalta za raliku od na prijmer punkutog koji je veliki poljoprivrednik pa bi mogel u humanitarne svrhe donirati malo slame. Kao drugo umjesto da mi nađete slamu vi tu bedastoće pišete s dekolteima. Dobro je kolegica napisala a i ja to tvrdim kad bi me trebalo j***ti puno dvorište se nakoti a kad bi mi trebalo pomoći nigdje nikog. Suzdržat ču se od svih daljnjih suvišnih komentara. A ovo di sam ja to nisu ljudi to su stubičani, tako sam čula u Bedekovčini. Neću griješit dušu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,591
vidim da je kod tebe u susjedstvu jako veselo
 
J

jagodica-bobica

Guest
Dakle, koleginice, dobro dosla u vrtlog foruma, ili kako bi ga nas dobri @puknuti radije nazvao u "vuciju jazbinu" i "uzas promiskuiteta".


Vukova i vučje jazbine se baš i ne bojim zato i imam šarplaninku a za nju su vukovi nula bodova pa mi dvije cure idemo kud hoćemo i nema straha :rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh