• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lijep pozdrav svima od jagodica-bobica

  • Temu pokrenuo jagodica-bobica
  • Datum prvog posta

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dobro došla boba
29qazo8.gif
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Bok Jagodice! Najbitnija je volja jer bez nje ništa, a da se budeš namučila s kravicom malo puno više nego kaj misliš je istina, kravica puno papa, nešto je lakše kad ima svježe trave, možeš nakositi ( s tim da ni kositi ti neće biti lako i to ti netko treba pokazati, treba kosu i poklepati jer sa tupom češ se satrti, ali ako nema kamena možeš i sa trokrakim metalnim nožem na trimeru) ili je pustiti na pašu ako imaš gdje, ali za zimu češ morati kupiti sijeno a i za štalu ti treba za baciti ispod krave a nije to baš jeftino kak misliš. Uglavnom sretno u ostvarenju tvojih želja!
 
B

BAGERISTA

Guest
Neznam staviti slike tu na forum..:scratch cura je šarplaninka ima cca 75 kg stra je godinu i pol Carica od Grobnika a ja je zovem Shanti- jako je zaigrana baš ko velika medvjedica) a pudlicu (mješanku) sam udomila još prije 12 god Mačku sam udomila prošle god za Božić. Ako hoćeš napiši i svoju mail adresu pa ti pošaljem slike od šarplaninke

fico.750@hotmail.com,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo zamolila me je članica foruma,(jagodica-bobica),dali bi njoj postavijo slike u njezinu temu,,,naravno da moram,,kako da odbijem dami molbu.......:rolfer:
Pa čemo krenut sa slikama,od njezinih ljubimaca...............:p:p

Ovo je stvarno ljepa slika,,,,:rolleyess::supris::shock:



Uploaded with ImageShack.us

A najviše mi se dopada šarplaninac...........



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i evo zadnje........



Uploaded with ImageShack.us

ovo je neki leteča pudlica,,,,,,,,hehehehehehehe..
 
Posljednje uređivanje:
J

jagodica-bobica

Guest
fico.750@hotmail.com,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:

Hvala Ti :prayer: što si mi stavio slike moji cura :heart: obožavam sve tri iako su smotane ko sajla :scratch hoću reći razmažene, pogotovo šarplaninka koja je sve bedastoće pokupila od ove stare pudlice i sad umjesto da je "oštar pas" ona glumi veliku zaigranu medvjedicu :mrgreen:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
ajoj, nisam ja sam na onoj cesti koja vodi za Mariju Bistricu A kaj ti si isto u Zagorju, možda si mi susjed pa neznam :weedman:

je ja sam isto iz Zagorja i to rođeni zagorec, ja sam malo na drugu stran od tebe :D, pretpostavljam da si ti negde u okolici Gusakovca i sl..,
ja sam iz okolice Začretja...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Od kad je bobice nitko ne jebe 2 % čikenlaver i njezinu poljoprivredu.
Mnogo ste promiskuitetni za nekoga tko para zemlju plugom i loče vgoricama .
 
J

jagodica-bobica

Guest
Od kad je bobice nitko ne jebe 2 % čikenlaver i njezinu poljoprivredu.
Mnogo ste promiskuitetni za nekoga tko para zemlju plugom i loče vgoricama .



Neznam :scratch kaj si ti htel s tim reći iako znam kaj znači izraz "promiskuitet" Bog te blagoslovil :heart: I nisam neki veliki poljoprivrednik :confused: s tih 5 000 sadnica koje imam- a tek sam ih sad posadila pa će mi biti na proljeće veselo :roll: i malo vrta, no to mi pomaže da preživim, jer bada mi je fakutet kad posla nema, :madmana: plaća mi je neredovita i na vidiku ne vidim ništa pametnog. A mogu ti reći da mi je puno ljepše biti na njivi i kopati nego se maltretirati sa svojom strukom. I blagoslovljeni su oni koji u miru rade na svojoj njivi, nitko ih ne maltretira, rade koliko mogu i puno ljepše i mirnije žive od ostatka svijeta. Zato ću si ako Bog da još nabaviti kravicu i ne mičem se iz dvorišta jer više nemogu gledati kave se strahote događaju oko nas.Bilo bi lijepo da jedni drugima pomognemo ako možemo,ako nikako drugačije barem savjetom. Vremena su teška i ne bi nam škodilo malo pozitivne energije i pozitivnih misli :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Od kad je bobice nitko ne jebe 2 % čikenlaver i njezinu poljoprivredu.
Mnogo ste promiskuitetni za nekoga tko para zemlju plugom i loče vgoricama .

To je lažžžžžžžžž:madmana:
To kažeš u svoje ime,,,,ili:rolfer::rolfer::mrgreen::mrgreen:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Neznam :scratch kaj si ti htel s tim reći iako znam kaj znači izraz "promiskuitet" Bog te blagoslovil :heart: I nisam neki veliki poljoprivrednik :confused: s tih 5 000 sadnica koje imam- a tek sam ih sad posadila pa će mi biti na proljeće veselo :roll: i malo vrta, no to mi pomaže da preživim, jer bada mi je fakutet kad posla nema, :madmana: plaća mi je neredovita i na vidiku ne vidim ništa pametnog. A mogu ti reći da mi je puno ljepše biti na njivi i kopati nego se maltretirati sa svojom strukom. I blagoslovljeni su oni koji u miru rade na svojoj njivi, nitko ih ne maltretira, rade koliko mogu i puno ljepše i mirnije žive od ostatka svijeta. Zato ću si ako Bog da još nabaviti kravicu i ne mičem se iz dvorišta jer više nemogu gledati kave se strahote događaju oko nas.Bilo bi lijepo da jedni drugima pomognemo ako možemo,ako nikako drugačije barem savjetom. Vremena su teška i ne bi nam škodilo malo pozitivne energije i pozitivnih misli :D
Boba drugi red u postu koji si citirala se odnosi na njih , nikako na tebe .
Nego jesi ti to u Banšćici ili Samcima ?
Ovako na prvu sudeći prema obrambenoj artiljeriji djeluje kao da si u Sekirovom selu.
Nego daj t dioplomu objesi tu da vidimo kaj možemo iz tebe izvuć :heart:
 
J

jagodica-bobica

Guest
Boba drugi red u postu koji si citirala se odnosi na njih , nikako na tebe .
Nego jesi ti to u Banšćici ili Samcima ?
Ovako na prvu sudeći prema obrambenoj artiljeriji djeluje kao da si u Sekirovom selu.
Nego daj t dioplomu objesi tu da vidimo kaj možemo iz tebe izvuć :heart:



Znaš kak ja napraravim kad me netko ljuti :axe: a nisam u Sikirevom selu :scratch ? iako sam baš neki dan brusila alat i to brusilicom :roll: ja sam valjda jedina na svijetu kaj ručnu kosu ne klepam već stavim brusnu ploču na brusilicu i tak je naoštrim :rolfer: treba biti kreativan :weedman: Nabrusim zube pesicama i mački i onda kad nađemo tu osobu jednostavno je pojedemo za gablec mi četiri curke :rolfer: i posije je fešta :gitarist: Daj si mira i budi dobar :heart:
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Joj jagodice bobice kosa se ne brusi sa fleksom, budeš list od kose pregrijala pa se bude brzo tupio, na fleks možeš stavit brusnu šajbu koja ima na sebi naljepljene listiće šmirgl papira ta je bolja za taj posao, a granulaciju uzmi finiju probaj sa 80 ili više, nikako najgrublju 40 ili 60. Inaće su najbolje slovenske kose štruc, crvene su boje imaju njaljepnicu na sebi na kojoj je nacrtan zmaj, postoje i od istog proizvođaća sa širom petom, te su za trnje mlatit plave su boje i na njima je najlepnica vepra. Dužinu ne znam koju bih ti preporučio. Jesi kaj riješila sa slamom, raspitaj se kod nekoga tko ti je blizu jer transport je relativno skup u odnosu na to koliko košta slama. Ako ti treba odnekud iz daljega dopeljati rolobalu dvije javi se na pp.
 
J

jagodica-bobica

Guest
Joj jagodice bobice kosa se ne brusi sa fleksom, budeš list od kose pregrijala pa se bude brzo tupio, na fleks možeš stavit brusnu šajbu koja ima na sebi naljepljene listiće šmirgl papira ta je bolja za taj posao, a granulaciju uzmi finiju probaj sa 80 ili više, nikako najgrublju 40 ili 60. Inaće su najbolje slovenske kose štruc, crvene su boje imaju njaljepnicu na sebi na kojoj je nacrtan zmaj, postoje i od istog proizvođaća sa širom petom, te su za trnje mlatit plave su boje i na njima je najlepnica vepra. Dužinu ne znam koju bih ti preporučio. Jesi kaj riješila sa slamom, raspitaj se kod nekoga tko ti je blizu jer transport je relativno skup u odnosu na to koliko košta slama. Ako ti treba odnekud iz daljega dopeljati rolobalu dvije javi se na pp.



Kosu sam kupila sa kućom i to je ona mala gorična kosa a već je svašta pokosila. Nemam trenutno love za novu tako da bude i ova dalje u funkciji. Puno toga treba kupiti i nemoguće mi je sve odjednom :scratch Nije nova ali je očito izdržljiva. Nisam je pregrijala jer sam pazila. Slamu nisam nabavila jer tu u mojoj okolici budu rađe dali dam im slama istrune nego je dali po razumnoj cijeni. Pitala sa jednog stričeka da mi da slamu jer sam me finacije muče, slama mu je bila već počela truliti no poslije sam vidjela da je rađe spalil nego bi je dal. :scratch Uistinu mi gori za tu slamu, čekam plaću ko ozebli sunce, no nje nigdje, ove vrijeme me izluđuje i tak.. norim polako :rolfer: trebala bi barem ja tako mislim zaštititi te :rolleyess: maline i kupine slamom jer su nedugo posađene. Nisam imala pojima da će mi ta slama biti takav problem ( ko da ih nemam dosta i bez nje) i da je slama tako tražena roba .. đizs nije za povjerovati, no očito amater kao ja još mora puno toga naučiti :weedman:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pitala sa jednog stričeka da mi da slamu jer sam me finacije muče, slama mu je bila već počela truliti no poslije sam vidjela da je rađe spalil nego bi je dal.
E baš si našla kraj u koji si se preselila , pazi se Čupara ... kažu da su oni najgorji .:heart:
 
Na vrh