• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijepi pozdrav od ovčice

B

BAGERISTA

Guest
Gledaj,,,samo pomalo,,,i sve če krenut kako treba,,,nije da sve ide kako treba uvijek,,,i problema ima,,,,samo treba bit uporan....
Nekad nisu baš ni knjige,,ona ča znaju sve,,,u prksi je nešto drugo,,,a pored svega,čekamo slike,,,da vidimo kako je to ispalo na kraju,,,,i želim ti svu sreču da sad krene na bolje.....8)
Nači kako sam skužio počele su se kotit,,,i mom prijatelju je znalo se desit da ih odbijaju......male,,da ih mame ne puštaju da sisaju....:evil:

Nisam ti odgovara,,,ali jašle su na 50cm,od poda i stoje na koso,,,samo šta je ispod njih napravljeno korito,,,tako da se zob i sitno lišče ne pada na pod da ga gaze,,,,ali možda je i kasno jer vijerovatno si več napravila..........:mrgreen:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Gledaj,,,samo pomalo,,,i sve če krenut kako treba,,,nije da sve ide kako treba uvijek,,,i problema ima,,,,samo treba bit uporan....
Nekad nisu baš ni knjige,,ona ča znaju sve,,,u prksi je nešto drugo,,,a pored svega,čekamo slike,,,da vidimo kako je to ispalo na kraju,,,,i želim ti svu sreču da sad krene na bolje.....8)
Nači kako sam skužio počele su se kotit,,,i mom prijatelju je znalo se desit da ih odbijaju......male,,da ih mame ne puštaju da sisaju....:evil:

Nisam ti odgovara,,,ali jašle su na 50cm,od poda i stoje na koso,,,samo šta je ispod njih napravljeno korito,,,tako da se zob i sitno lišče ne pada na pod da ga gaze,,,,ali možda je i kasno jer vijerovatno si več napravila..........:mrgreen:

hvala na brzom odgovoru i podršci
Jasle su gotove..hehe..napravila sam ravne..a korita za smjesu su posebno..to je dobro..ne smete se sa sijenom..
Ugodan dan ti želim
 
B

BAGERISTA

Guest
hvala na brzom odgovoru i podršci
Jasle su gotove..hehe..napravila sam ravne..a korita za smjesu su posebno..to je dobro..ne smete se sa sijenom..
Ugodan dan ti želim

Također,,,i drugo javljanje,,,da bude s ljepim informacijama...:supz::supz:

p:s:--čekamo slike..:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
E ova slika govori 1000riječi,,,,:partyman::partyman:
Prejako,,,u pozadini,,,obijekt,,,a ispred brajde(vinograd),,,ko u filmu,,,,..

Vidim neko voli slikat......................
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
zašto ne mogu u album postaviti fotke...umanjila sam..650x650 pix., ispod 100 kb?
lijepi pozdrav forumašima
 
B

BAGERISTA

Guest
Nažalost,,,neznam a da znam rado bih pomoga......:madmana:
Ali mi je drago da si došla među nas...:mrgreen::mrgreen:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Oprosti,ali ako ti nije problem da posaljes sliku stale gotove,da viidmo
 
B

BAGERISTA

Guest
Stvarno svaka čast,,,na štali i na trudu koji je uložen...
Da čovik more samo gledat,,,i divit se na urednosti i pedantnosti ča u štali,,,ča van nje........:supz::supz::supz:
Dali ti je voda odmah tamo ili moraš vozit,,:shock:
Mislim da če bit još slik,,,,ako bude,daj da se još toga vidi..

Stvarno predivno..
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
pokraj štale smo skopali bunar..napravili vodovod,struju, stavili pojilice, ali ovce nikako ne piju vodu iz pojilica..nisu naučene..
drago mi je da ti se sviđa...uživaju moje ovce
Stavljat ću fotke i pod stočarstvo pa pogledaj ako imaš vremena
ugodan dan!!!!!!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ok,,,onda čemo tamo gledat,,,,,.:prayer:
Pusti ih žedne,,,i kad prva krene sve če za njom,,,,ali jednoj namoči usta,,,dovedi je blizu pojilice,,,i uštropi par puta da vidi di se nalazi,,,,tako sam ja telce,,,isto,,,i prasce,,:supz::supz:
Par puta tako i garantirano,,,,če krenut....

Pišemo se u temi ovčarstvo.............:mrgreen:
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Ovcice , kad ces nas obradovati slikom na kojoj je lijep hrvatski ovcar pored stale ?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Štala ko štala ..samo šteta da nije organizirano tak da se danas /sutra može strojno čistiti .
Ne brini za pojilice , kad bude sila naučiće one ..ako treba znat če i na štrik izvaditi vodu iu bunara
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Ovcice , kad ces nas obradovati slikom na kojoj je lijep hrvatski ovcar pored stale ?

mislimo kupiti tornjaka...tak veli moj suprug..njemu se taj pas sviđa...a i meni je lijepi..
pozz
 

Najnoviji postovi

Na vrh