• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijepi pozdrav svim forumašima........

  • Temu pokrenuo vjekovidak
  • Datum prvog posta
V

vjekovidak

Guest
Zovem se Vjeko Vidaković iz Lipovca.... Nebavim se poljoprivredom.. A radim u HR.Šumama kao sijekač,,,,, a od strojeva imam IMT 539 DL Specijal.. koi sam kupio prije mjecec dana.... IZ HOBIJA...... :heart::heart: sjetvo spremač IMT-FOP 2,20 m. sa duplim valjcima.... i jednobrazni plug IMT........
 
V

vjekovidak

Guest
Dobrodošao Vjeko! Nadam se da ćeš nam biti od pomoći u temi o šumarstvu, sječi drva i ostalo.:)

Ma nema problema..... što budem znao ja ću rado pomoći svima.....
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal mladi hobi - poljoprivredniče!

., sretno ti sa novim strojem!., neka dugo i dobro služi NOVOGA gazdu!, ko čaje do sada služil vjerno i bezprijekorno staroga gazdu!.-

., aj Bog!., čitamo se ...
 
V

vjekovidak

Guest
., dobro nam došal mladi hobi - poljoprivredniče!

., sretno ti sa novim strojem!., neka dugo i dobro služi NOVOGA gazdu!, ko čaje do sada služil vjerno i bezprijekorno staroga gazdu!.-

., aj Bog!., čitamo se ...

hvala prijatelju.... to sam kupio IMT 539,,, Od Dalibora iz bjelovara prije mjesec dana....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
sudeći po slikama kaj sam vidio,traktor je ko bonbončić....
nek te dugo služi....:D
 
V

vjekovidak

Guest
sudeći po slikama kaj sam vidio,traktor je ko bonbončić....
nek te dugo služi....:D

za sada je se odlično pokazo,,,, neka ostane vakav bit će super
 

Najnoviji postovi

Na vrh