• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LIMB

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Limb se proizvodi u Sloveniji!

slika37.jpg
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Å to mislite o njima?


Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Limb

Vidio sam ih u Bizovcu na sajmu Agrozemlja. Ne izgledaju loše čak je i prodan jedan. To je po mom mišljenju nešto između DEUTZ-a i STEYR-a mislim da ima perkins motore nisam siguran
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
To je Daleko od Deutz i Steyr! Po mojem je Zetor puno bolji traktor od Limba! To je istočni traktor sa zapadnom cijenom!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Limb

Pa kabina je slična ako ne i ista kao u steyr a hauba kao kod maloga ne znam koja serija deutz-a
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Dobro, šalu na stranu, ali ipak, ja nevjerujem nekome tko je počeo
jučer proizvoditi traktore, isto tako ako je s istoka.
I kod nas se proizvodi neki trak, pa ga svejedno nebi gledao na svom dvorištu.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Limb

znam nebi ga ni ja kupio samo sam ga opisao na što mi liči. Može biti i dobar traktor a može i smeče biti. Vrjeme če pokazati
 
Z

zrine892

Guest
pa ovim slikama sto je mario stavio,cini se da je IZDRŽLJIV jer je namijenjen za rad u šumarskim poslovima ....:csaw:
ionako ne predviđaju da svaki traktor može u šumi raditi...a nemora tako znaciti...lijepi jesu..ali to je novo i još nisu dokazali kvalitetu na tržistu i kao u radu...prema mom mišljenju
 
R

Ratarko

Guest
zrine892 kaže:
pa ovim slikama sto je mario stavio,cini se da je IZDRŽLJIV jer je namijenjen za rad u šumarskim poslovima ....:csaw:
ionako ne predviđaju da svaki traktor može u šumi raditi...a nemora tako znaciti...lijepi jesu..ali to je novo i još nisu dokazali kvalitetu na tržistu i kao u radu...prema mom mišljenju

Tako su mogli na bilo koji traktor namontirati tu šumarsku opremu . Bojim se da taj traktor nije ništa više izdržljiv ili šumarski od bilo kojeg drugog.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Polako dečki. Komentirate konja kojeg jahali niste.
Motor: Perkins Euro2 (original, ne Kinez).
Mjenjač: Carraro, jednak onom na Agri X, ili Claas Fructus ili JD 5010 serije.
Prednja osovina: Carraro, kao na več prije spomenutim traktorima + Zetor ...
Ono kaj je Slovensko je kabina i instalacija. Komentari vlasnika su da kabina nije baš previše komforna, no nisam radil s njim pa mi je to teško reči.

Netko je spomenul problem cijene. Njima je teško spustiti cijenu jer imaju malu seriju, a teško je povečati seriju s visokom cijenom. Traktor je inače solidno napravljen za svoju klasu. Građen je na komponentama kompaktnog traktora, pa nije pretežak. E sad, zavisi kome kaj treba.
Problem je svih danas kaj su jako skupi, pa čovjek radije za slične novce kupi marku s imenom.
Koliko znam, i poljski Farmtrac ima isto podvozje i motor, samo je poljska kabina i završna obrada, dakle, vrlo sličan slovenskom traktoru.
Tko voli, nek izvoli. :)
 
B

branko

Guest
Koliko znam, i poljski Farmtrac ima isto podvozje i motor, samo je poljska kabina i završna obrada, dakle, vrlo sličan slovenskom traktoru.
i koliko sam dobio informaciju na slovenskom forumu oni i suradjuju medjusobno tj. limb zastupa framtrac u sloveniji i obrnuto.

Problem je svih danas kaj su jako skupi, pa čovjek radije za slične novce kupi marku s imenom.
tu si potpuno u pravu.
 
Z

zrine892

Guest
a koliko im se cjena krece i koliko ih serija ima??gdje je kod nas zastupnik i djelovi za njega...u donjem miholjcu se prodavao limb trgovina miholjčanka-ako se ne varam mislim da mu je cijena bila oko 32 000 eura,ali onda je imao prednji utovarivač...a sad dalje neznam...sta je imao od opreme a sta nije...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Traktori se radu Ptuju prije Maribora. Vjerojatno se može direktno poslati upit, a mislim da ni servis nije problem, jer ni tvornica nije daleko.
 
N

new holland tn70da

Guest
OVO je novi LIMB LUXS 85

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh