• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lindner

S

sapat

Guest
ROKI kaže:
To vozi Slovenska mafija. :lol:

he he... još mu treba malo zatamniti stakla 8)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
dobar dobar.. :lol:
koliko takvih stane u sloveniju? :scratch ( ;) )
 
Z

zrine892

Guest
ROKI kaže:
100 ks oko 50000 eura. ;)
aaaaaa jeboto kupim fendta za te novce...jojojojoj ma onog new hollanda tm 155 kupim...majko mila pa jel on od zlata???jesu li ti normalni'??? :scratch :scratch :scratch :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted:
 
R

ROKI

Guest
Imam negdi u uredu ponudu pa ako te interesira mogu ti sutra provjeriti točno koliko košta. Cifra je sa svom opremom. Ma paprena je cjena. No kao polovan vani drži jako dobru cjenu.
 
K

KRESO

Guest
da čuo sam i prije da su dosta skupi a na onoj listi prodanih traktora u slo ima ih 45 prodanih
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
To su brdski traktori. Kaj bi vi slavonci s tim? To su za vas igračke.
 
S

sapat

Guest
ZJ kaže:
To su brdski traktori. Kaj bi vi slavonci s tim? To su za vas igračke.
Pa stavio bi ga u vitrinu :lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
sapat kaže:
ZJ kaže:
To su brdski traktori. Kaj bi vi slavonci s tim? To su za vas igračke.
Pa stavio bi ga u vitrinu :lol:
Za to, da... :lol:
 
P

Picek

Guest
ZJ kaže:
To su brdski traktori. Kaj bi vi slavonci s tim? To su za vas igračke.
ma vraga, i u Srbiji ih ima dosta prodanih..
u zadnjih godinu i pol 20-ak komada..
ne loš traktor, čak štoviše jako dobar ali firma koja ga je prodavala u Hrvatskoj i nije baš bila pretjerano agilna oko prodaje..
doduše i dosta su skupi tako da je i to razlog zašto nemaju prođu kod nas..
a slovenci nisu opterećeni brandovima traktora kao hrvati pa tamo ima prođu..
a i tvornica im je odmah blizu..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ima samo jedna stvar koja mi se na Lindneru ne sviđa - Perkins. Ostalo je sve kak treba. Traktor je mehanički, nema power reverser, samo HI-LO neki modeli. Čak je i uključivanje kardana mehaničko. Dakle, skoro da se nema kaj pokvariti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
branko kaže:
evo i slike od nove serije geotrac 4 (114 - 106 ks , 114 - 116 ks i 124 - 126 ks - max 136 ks) . slika nije bas bog zna kaj jer skenirana iz brosure

lin4.jpg


sva tri imaju isti 1104TD-E44TA motor, ZF stayer getribu 24/8 opcija 36/12 ,40 km/h opcija 50, power shuttle kuplung 540,750,1000 i 1400 okretaja kardana, bosch hidraulika (danfos) itd.
Grdiiii jeeee! Stari su mi ljepši.
Čudno :scratch ima power shuttle, a nema jedak broj brzina. Kaj to znači da ima HI-MID-LO za naprijed a nema u rikverc?
Malo čudno :scratch
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ako se nevaram,prijatelj mi na agrotronu k100 isto nema powere tj hi - mid - lo u rikverc. samo naprijed..
 
B

Bubu

Guest
NeZJ. zasto ti se Perkins ne svidja? Mala potrosnja i povoljan obrtni moment. Ja sam vozio GeoTrac 103 sa setvospremacem od 4 m sa duplim rotorima, ide 13 km/h. Svidja mi se sto je na traktoru sve uklopljeno perfektno, sve je jednostavo i na dohvat ruke. Samo da je nama jedna banka na dohvat ruke, bila bi mnogo laksa kupovina. Poslednja informacija o ceni za pomenuti model je oko 47000 evra sa klimom bez poreza.. Kod mene u selu je kupljen jedan GeoTrack 83 koji ce da menja Rusa 82.1 . Radi dosta oko povrca, vadi sargarepu, seje, prska, razvlaci tifon.. Ma sve, pa i dve Zmajevke... :D
 
B

Bubu

Guest
Sto se tice kupovine novog traktora, meni je preko potreban samo izgleda da i ove godine necu uspeti da izguram sa finansijama. Ako bude povracaj sredstava od drzave, mozda se i meni osmehne jedan Lindner jer je jednostavno idealan za moje potrebe-da radi bukvalno SVE!
 

Najnoviji postovi

Na vrh