• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lindner

H

Hurlimann H-470A

Guest
OK...nisam ih mogao naci na konedata,...hvala na odgoovru :scratch :mrgreen:
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Ajmo ljudi jel ima tko ovakav traktorčić? Da malo pišemo o njima!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Mene više zanima dali je zastupnik tih traktora još na životu....
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Ne znam. Javio se davno. Mene zanima koliko nas ima Lindnere u HR. Imam osjećaj da nas nema desetak.
 
P

pixa93

Guest
mene to isto zanima,,evo i ja sma ponosni vlasnik jednog geotraca 103 iz 2006 godine
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Ja stvarno ne znam zasto ljudi pricaju da je Lindner preskup. U poredjenju sa drugim "zapadnim" traktorima dojdje u vecini slucajeva povoljnije. Gledajuci cijene i sta dobijas od opreme lindner stvarno nudi puno, jos kako sam cuo da imaju odlicnu kontrolu kvalitete, a i kako ne bi kad ne prave puno komada godisnje pa stignu iskontrolisati svaki pojedinacno. Jedini problem je kod nas sto vecina te opreme nekome i ne treba a podize cijenu a i kad kazem nekom Lindner dobijem odgovor: "Sta"? tako da kod nas ne prolazi uglavnom zbog imena.
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
to je istina, jbg, slično kao i kod automobila npr. VW, ljudi ga cjene a nije ništa posebno,, ali vani je situacija puno drugačija, pogledajte samo strane oglasnike pa vidite koje su cjene i polovnih Lindera,, strašno dobro drže cjenu i cjenjeni su dok kod nas još uvijek IMT, Zetor i slično, da ne spominjem kineze koje ljudi kupuju zbog povoljne cjene a opet na kraju se vidi zašto je tako
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Jucer isao sa rodjakom i pazarili Lindnera 520 bez prednje vuce. Kabina dihtovana, naprijed nosac za utovarivac i izvodi hidraulike sa razvodnikom. Nove gume 14.9, motor perkins 52 konja puca od snage. Traktorcic je ko zvrka, znaci vuce ko benzinac.. A cijena samo 4500E s bocnom kosom originalnom.
 
V

vaso05

Guest
postovanje svima,imam jedan problem pa bih molio ako mi moze ko pomoci oko njega,imam lindera duplaka 48 ks otisao mi konusno tanjirasti zupcanik i konusni zupcanik od kardana sto nalijeze na njega,sta sa njim se moze uraditi dal navarivati i obradjivati ili praviti novi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,939
Samo novo, navarivanjem nebuš ništ napravil, a o obradi toga da ne pričam.
 

Geotrac73Alpine

Novi član
Tu od
31 Sij 2016
Poruka
2
Pozdravljeni!

Tražim električnu shemu za Lindner Geotrac 73. Plan imam, da montiram rotacijsko svijetlo. Kad sem otvorio armaturku pored radia, vidio sam celi električni board. Vjerovatno je ista za 63, 63 Alpin, 73 in 73 Alpin. Ako jo ima tko v e-verziji ali print verziji se priporočavam!
Izvinite za moj jezik!

Marko
 

Geotrac73Alpine

Novi član
Tu od
31 Sij 2016
Poruka
2
Nije problem ova rotacijska luč. Montirao bi jo i bez sheme. Ja osobno bi rad malo naštudirao kako je sve skuplano skup.
 

Najnoviji postovi

Na vrh