• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lindner

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
ŠANANA kaže:
ok, ZJ, al isto palim prednju vuču i šperu na gumbiće :scratch :scratch
Da, samo kaj pri tebi "gumbići vuku ručke", a na Lindneru ne...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ja na svom masseyu imam ler gas na oko 900 obrtaja, pitao sam na servisu el mora bit tak jako rekli su da mora zbog podmazivanja , tj da nebi se klao motor, znači moj massey je malo bučniji al tako mora bit za njegovo dobro :D
 
G

GoranDG

Guest
nisam zaboravio na Vas. trudim se punom parom. u ponedjeljak ide photo sesion
 
G

GoranDG

Guest
smijes ukljucivati pogon u voznji bez straha. za ler gas pitam servisera u pon mi dolazi u firmu
 
G

GoranDG

Guest
izrazite zelje ak Vas nesto konkretno zanima na slikama da poslikam. U firmi imamo Geotrac 93 i 103
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
GoranDG kaže:
izrazite zelje ak Vas nesto konkretno zanima na slikama da poslikam. U firmi imamo Geotrac 93 i 103
Neću pitati za cijenu javno, već reci kaj mu sve spada u osnovnu opremu.
 
G

GoranDG

Guest
daj mi posalji mail radim ponude gdje je sve navedeno a mozes i usporediti.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
malo bolje poslikaj ovog 93 lindnera i poluge odostraga dimenzije guma kaj sve spada u opremu visina širina itd kabinu iznutra i to malo svaki detalj bolje rečeno. i cijenu naravno pa ako nečeš tu javi mi na pp
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Gorane koje ulje ide u hidrauliku na mom Geu 103?
Mislim da je Hidraol 46 ok, gledao sam neku specifikaciju u prospektu?
Iscurilo mi neki dan 2 litre na susjedovoj prikolici jer ila lošu prikolicu, a traktor ima pritisak nenormalni!
Da li je svejedno na koji hidro izvod prikopčam za kipanje? :shock: :shock:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Jaga kaže:
Gorane koje ulje ide u hidrauliku na mom Geu 103?
Mislim da je Hidraol 46 ok, gledao sam neku specifikaciju u prospektu?
Iscurilo mi neki dan 2 litre na susjedovoj prikolici jer ila lošu prikolicu, a traktor ima pritisak nenormalni!
Da li je svejedno na koji hidro izvod prikopčam za kipanje? :shock: :shock:
Je svejedno, no nije ti svejedno čiju prikolicu kapčiš, jer se ulja nebi smjela miješati. Sa nekim lošim uljem u nečijoj prikolici, zeznul budeš 40-50 lit ulja u svom novom traktoru.

Glede priključka, pogledaj može li se koji priključak pretvoriti u jednoradni, tak da ti ne radi iberdruk ventil dok spuštaš prikolicu.
 
G

GoranDG

Guest
Pogledaš specifokaciju ulja koje ti treba biti ISO 46. A čujem da imaš i knjigu i ostalo pa ne vidim u čemu je problem ako ti nešto treba, sve možeš pročitati i vidjeti. Jedino se moraš odlučiti za proizvođača ulja koje misliš koristiti
 
G

GoranDG

Guest
i obrati pažnju po specifikacijama na radni tlak za koja su ulja predviđena. ima ih više vrsta
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Problem Ekipa!
Danas ujutro mi se upalila lampica na EHR-u i više ne mogu ništa sa hidraulikom!
Izvana mogu dizati i spuštati, ali na elektronici ništa ne radi - mrtva!Tražio sam u uputstvima ali nema podatak o kvaru ovisno o žmiganju lampice! Ne znam čija je to elektronika, ali ak neko ima iskustva s tim molim pomoć!
Žmigne dvaput brzo pa pauza!
Pomoć!!!!! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
 
G

GoranDG

Guest
Najbolje bi bilo da dodješ so Krapine i da uzmeš novi Geotrac 103 ;) taman imam jednoga sa širokim gumama
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Naravno da nisam! Falilo mi je možda 2 litre ulja koje sam ulio, što nema veze jer 2l naprema 32l ukupno ne znači ništa! Nisam baš tolko neozbiljan! Čini m se i da se iza čuje kao da je neki ventil otvoren, a i dio u kojem je hidraulika je dosta topli!! Daj vidi što znači to žmiganje!! :roll: :roll: :roll:
 
G

GoranDG

Guest
Moram pogledati sa servisnom službom, ja nažalost nisam serviser, ali učimo i to u hodu
 

Najnoviji postovi

Na vrh